Anasayfa / Bilişim / Bitay hesap silme adımları hesap nasıl kapatılır ?

Bitay hesap silme adımları hesap nasıl kapatılır ?

Bitay, Kripto para alanında çalışan bir Türk firmasıdır. Bitay hesap kapatma konusunda birçok kullanıcıdan şikayet alıyoruz. Hesap kapatma ve tamamen silme adımları için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Reklamlar

“2018 yılında kurulan ve Teknopark İstanbul’da ilk faaliyetlerine başlayan Bitay Teknoloji, Kripto Paralar alanında teknolojik ve yerli çözümler üretebilme vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Bitay Teknoloji olarak kendi Yazılım Firmamız olan Türknivest’n yazdığı ve Yıldız Teknik Ünversitesinden atanan 2 Akademisyen ve 1 Bilirkişinin inceleyip, gelişmine katkı sağladığı borsamız; Kripto Paralar alanında sunduğu teknik, finansal ve ticari fırsatlar eşliğinde, yapılan araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla yüksek teknolojiye sahip, aynı zamanda ülke ekonomisine katma değer yaratma potansiyeli sebebiyle Devlet desteği de almaya hak kazanmıştır.”

Bitay hesabı nasıl kapatılır ?

Kullanıcı hesap yönetimi ekranında hesabınızı kapatmak için herhangi bir seçenek yoktur. Bunun yerine destek sayfasında hesap kapatma talebi almayı tercih etmişler.

Reklamlar

Hesap silme linkine giriş yapmak için aşağıdaki linki kullanın.

https://www.bitay.com/submit-request

Talebinizin konusu olarak “Kullanıcı hesabı yardımı” seçeneğini seçin.

Talep tipi “Hesabımı kapatmak istiyorum

Tc kimlik numaranızı, kayıtlı cep telefonu numaranızı ve e-posta adresinizi mesaja ekleyerek talebinizi gönderin.

Ortalama 24 saat içinde taleplere cevap gelmektedir. Hesabınızda herhangi bir engel yoksa bu sürede hesabınız kapatılıyor. Bitay hesap kapatma işlemi hakkında sorularınızı yorum ile bizlere iletebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*