Anasayfa / Sosyal Medya / Bilgisayardan instagram canlı yayın ve hikayeler nasıl izlenir

Bilgisayardan instagram canlı yayın ve hikayeler nasıl izlenir

Bilgisayardan instagram canlı yayınlarını ve hikayeleri kullanabilmek için kullanabileceğiniz, oldukça kullanışlı bir yöntemi sizlerle paylaşacağız. Paylaştığımız eklenti sayesinde, instagram mobil sürümde kullanabileceğiniz birçok özelliği, bilgisayarınızdan da kullanabilirsiniz. Yöntemi kullanabilmek için Google Chrome tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Yapacağımız tek işlem, Chrome tarayıcıya bir eklenti yüklemek.

Reklamlar

Bilgisayardan instagram canlı yayınlarını izlemek için birçok farklı yöntem var. bu yöntemleri birçoğu çalışmadığı gibi, birçoğu da oldukça güvensiz sayfalara yönlendirmektedir. Hesap güvenliğiniz için, hesap şifrenizi instagram resmi sayfası haricinde hiçbir alandan girmemeniz gerekmektedir. Farklı siteler aracılığıyla hesabınıza giriş yaptığınız zaman, bu şifreler kaydedilerek ilerleyen zamanlarda hesabınız ele geçirilebilir. Kullanacağımız Chrome eklentisinde herhangi bir alana şifre girmeniz talep edilmeyecektir.

Bilgisayardan instagram canlı yayın ve hikayeler nasıl izlenir ?

Google Chrome tarayıcılarda, Eklentiyi yüklemek için tıklayın.

Reklamlar

Açılan eklenti sayfasında “Chrome’a ekle” seçeneğine tıklayarak Chrome IG Story eklentisini tarayıcınıza kurun.

Eklenti yüklendikten sonra sağ üstte eklentinin simgesi görünecektir.

Bu simgeye tıklayarak instagram hikayeleri ve canlı yayınlarını izleyebilirsiniz.

instagram’a daha önce giriş yaptıysanız otomatik olarak tüm arkadaş listeniz ekrana gelecektir. Eğer instagram’a giriş yapmadıysanız, farklı bir sekmede instagram.com adresine girerek hesabınız ile oturum açın.

Eklentinin altında “arkadaşlarım, keşfet, canlı yayın” gibi menüleri görebilirsiniz. Eklenti sayesinde bilgisayarınızdan instagram’ın tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

Eklentinin herhangi bir alanında hesabınıza giriş yapmadığınız için hesap güvenliğiniz açısından da herhangi bir sorun olmayacaktır. Piyasada bulunan birçok uygulama ve yazılımda 3. parti yazılımlar üzerinden şifrenizi girmeniz güvenli  olmayacağı için bu yöntem son derece kullanışlı ve güvenlidir.

İşlem bu kadar. Artık bilgisayardan instagram uyggulamasının bütün özelliklerini kolayca kullanabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*