Anasayfa / Mobil / Başkasının rehberinde nasıl kayıtlıyım öğrenin getcontact

Başkasının rehberinde nasıl kayıtlıyım öğrenin getcontact

Son günlerde getcontact uygulaması hızlı bir yükselişe geçti. Başkasının rehberinde nasıl kayıtlı olduğunuzu gösteren bu uygulama kullanıcılar tarafından oldukça beğenilerek kısa sürede milyonlarca kişi tarafından indirildi. Uygulama ile ücretsiz olarak başkasının rehberine nasıl kaydedildiğinizi öğrenebilirsiniz.

Reklamlar

Bu tarz uygulamalar temel olarak, kullanıcılardan aldığı veriler ile bu bilgileri ekranınıza yansıtır. Kısacası uygulama ile paylaştığınız rehberinizi kullanır. Biz uygulamayı kurarken rehber ve arama izinlerini vermeden işleme devam edeceğiz. Bu sayede kişisel bilgilerinizi uygulama ile paylaşmamış olacaksınız.

Kurulum ve kullanım adımlarını adım adım takip ediniz. Getcontact uygulamasına herhangi bir izin vermeden kuruluma devam etmemiz gerekiyor. Aksi durumda sizlerde rehberinizdeki bilgileri getcontact ile paylaşmış olacaksınız.

Reklamlar

Başkasının rehberinde nasıl kayıtlıyım ?

Android ve ios telefonlarda uygulamayı indirerek, telefonumuza kurulumu yapıyoruz.

Android telefonlara indirmek için tıklayın.

iphone telefonlara indirmek için tıklayın.

GetContact uygulamasını çalıştırın.

Uygulama açılışta 2 adet izin isteyecektir. Bu izinlere “Reddet” diyerek devam ediyoruz. Eğer rehberinizi paylaşmak istiyorsanız izin ver de diyebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış.

Kurulum aşamasında cep telefonu numaranızı girerek, gelen kodu onaylayın.

İsim, soyisim, E-posta adresi gibi bilgileri de girdikten sonra işlemler tamamlanacaktır.

Numaranızı arama ekranına yazdıktan sonra sonuçlara dokunarak insanların rehberine sizi nasıl kaydettiğiniz görebilirsiniz.

Getcontact ile tüm numaraları görebilir miyim ?

Uygulama sadece onaylı numaranın rehber bilgilerini vermektedir.

Kayıtlı olmayan bir numarayı aradığınız zaman sadece 1 sonuç görebilirsiniz.

Getcontact rehber bilgilerini nerden alıyor ?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi getcontact uygulamasını kuran kişilerden rehber ve arama için izin talep ediliyor. Bu izinleri verdiğiniz taktirde, uygulama rehberinizdeki bilgilere ulaşabiliyor. Ayrıca uygulamanın Facebook üzerinden de bilgi çektiğini tahmin ediyoruz.

Bu bilgileri kullanarak, milyonlarca telefonun rehberini eşleştirebiliyor ve aradığınız numaralara anında ulaşabiliyorsunuz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*