Anasayfa / Mobil / Android En iyi Pdf Okuyucu Programlar
Sponsorlu Bağlantılar

Android En iyi Pdf Okuyucu Programlar

pdf

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve en iyi PDF uygulamalarını sizler için biraraya getirdik. Ücretsiz E-Kitap , çeşitli dökümanlar ve birçok evrakların oluşturulmasında kullanılan taşınabilir bu dosya formatı için telefonlarımızda kesinlikle bir okuyucu bulunmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

PDF yazırılabilir ve düzenlenmesi kapatılan belgelerin dağıtımında kullanılan bir dosya biçimidir. Android cihazlarda birçok pdf okuyucu bulunmaktadır fakat bunların çoğu ücretlidir. Ücretsiz olan yazılımlar da kullanıcıları memnun etmemektedir. Bugün sizlere en başarılı olan ve ücretsiz olarak yayınlanan uygulamaları derledik. Uygulamaları değerlendirirken, reklam yayını fazla yapmayan ve herhangi bir kısıtlama olmadan pdf dosyalarınızı okuyabileceğiniz, performansı yüksek uygulamaları seçmeye çalıştık.

Tabi listemizin en başında Adobe Reader var. Adobe Pdf okuyucuyu sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Listemizin en başına Adobe Reader’ı alıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

indir-ozengen

Adobe reader ile bütün pdf işlemlerinizi sorunsuz kullanabilirsiniz. Alternatif programlar için aşağıdaki listemizi kontrol edebilirsiniz.

Uygulamaları Google Play hesabınızla indirebilirsiniz. Sitemizde arama yaparak Pdf dönüştürücü ve Pdf dosya küçültme yazılımlarına da ulaşabilirsiniz. Pdf dosyaları hakkında sorun yaşayan kullanıcılar yorum atarsa tekrar yardımcı olabiliriz. Sizler de kullandığınız ve başarılı bulduğunuz uygulamaları yorum atarak diğer kullanıcılara tavsiye edebilirsiniz. Pdf Kitap okuyucu , Pdf reader , Pdf android yazılımlar

Yazılımları bilgisayar ve cep telefonlarınızda sorunsuz kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın