Anasayfa / Sosyal Medya / Calınan Facebook Hesabını Geri Alabilirsiniz

Calınan Facebook Hesabını Geri Alabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar
   

çalınan-facebook

Facebook hesabınızı caldırdınız ve geri almak istiyorsanız bu yazı tam size göre !

Facebook hesabınız çalınmadan bir takım önlemler alabilirsiniz. Mesela Şifreniz kısa olmamalı, rakam ve harf karıştırarak şifre oluşturmanız daha güvenilir bir hale getirir hesabınızı ayrıca Facebook profilinizde E-posta görünürlüğünü kapatmanız daha yararlı olacaktır.

Çalınan Facebook Hesabını Nasıl Geri Alırım

Öncelikle Facebook yönetimi çalınan Facebook hesabını geri almanız için bir güvenlik duvarı kurmuş hesabın size ait olduğunu anladığı anda hesabınızı hemen size geri iade ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Çalınan Facebook Hesabını geri almak için ilk yapmanız gereken  BURAYA TIKLAYIN giriş yaparak aşağıdaki fotoğrafta bulunduğu gibi ‘‘Mavi Butona” tıklayınız.
  • ”Hesabım Bir Başkasının Eline Geçti ” butonuna tıklatıkdan sonra karşımıza buna benzer bir pencere daha gelecek. O pencerede sizden Facebook hesabınıza dair bilgiler istenecek. Eklemiş olduğunuz telefon numarası veya kayıtlı isminiz ve soy isminizle kullanıcı adını girmelisiniz.
  • Yukarıda fotoğrafta gördüğünüz gibi çıkan sayfada istenilen bilgileri girerekÇalınan Facebook hesabınızı geri almak için işlemlere devam etmeniz gerekiyor. Bu bilgileri isteme nedeni ise Facebook hesabınızın size ait olduğunu kanıtlamanız gerekiyor.

Bilgilerinizi eksiksiz girdiğiniz zaman Facebook hesabınızı geri alabilirsiniz çünkü sizden başkasının bilemeyeceği özel bilgilerinizi soruyor. www.ozengen.com

Serkan Çataltaş

Hakkında Serkan CATALTAS

1987 Yılında Malatyada doğdu.2004'de liseyi bitirdikten sonra bilişim sektöründe çalışmaya başladı. Probil ve Bilişim Destek Hizmetlerin'de çalışmalarına devam etmektedir.

Fatal error: Uncaught Exception: 1: An unknown error occurred (1) thrown in /home/ozengen.com/httpdocs/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273