Anasayfa / Multimedya / YouTube Videolarınızı MP3′e Çevirin

YouTube Videolarınızı MP3′e Çevirin

yotube-video

Reklamlar

YouTube Videolarınızı MP3′e Çevirin

Youtube dünyanın en büyük video paylaşım sitesi. Doğal olarak beğendiğimiz bir çok videoyu İnternet Download Menager ya da Youtube downloader gibi bir çok yardımcı program sayesinde bilgisayarımıza indirmekteyiz. Peki ya dinlediğimiz bir müzik videosunu bilgisayarımıza mp3 formatında indirmek istersen ne yapmalıyız. Bunun içinde kullanabileceğimiz bir çok yazılım mevcut.

Fakat daha basit bir işlem ile çok uğraşmadan Youtube videolarını bilgisayarınıza MP3 formatında indirebilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok basit ve bir kaç adımda MP3 formatındaki müzik dosyalarınız hazırlanacak.

Reklamlar

İlk olarak flvto.com adresine girelim. Açılan sayfada yer alan turuncu alanın içinde yer alan kutucuğun içine Youtube üzerinden dinlediğimiz videonun linkini yazalım. Daha sonra linki yazdığımız kutucuğun altında yer alan CONVERT TO MP3 tıklayın. Bir kaç dakika içerisinde flvto.com dönüştürme işlemini tamamlayacaktır. İşlem tamamlandıktan sonra Download‘a tıkladığımız zaman MP3 formatına çevirilen video bilgisayarımıza indirilecektir. Yapacağınız işlemler bu kadar basit.

Ayrıca çevirdiğniz MP3 formatında ki müziği cep telefonunuza da indirebilirsiniz. Çevirme işleminden sonra turuncu alanın yan tarafında QR kodu çıkacaktır .Bu kodu kullanarak MP3′ünüzü telefonunuza indirebilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*