Anasayfa / Oyun / Wolfteam Efsane Online Oyun Tanıtım

Wolfteam Efsane Online Oyun Tanıtım

Bugün sizlere tanıtacağımız oyun Joy Game tarafından bizlere 2009 yılından beri Türkçe dil desteğiyle ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Wolfteam adıyla piyasada bulunan ve Türk oyuncular tarafından oldukça sevilen bu oyun, geçtiğimiz aylarda Turkcell destekli olarak bir turnuvada yapmıştı ve bu turnuvaya ilgi oldukça fazlaydı. MMOFPS oyunlar kategorisindeki en iyi oyunlar arasında yer alan Wolfteam oyununu Online Oyna sitesi olarak sizlere tavsiye ediyoruz.

Reklamlar

Alexsandro_Del_Riccardo

Özellikle oyunun yerelleşmesi ve ülkemizde özgü bir oyun olabilmesi Türk online oyuncuların çok fazla tercih etmesine sebebiyet verdi. Özellikle Taksim haritasının bulunması oyuna ilgiyi daha da arttırdı diyebiliriz. Oyunun amacı, acımasız bir kurt adam olmak veya kurt adamlara karşı şehri savunan cengaver bir asker olmak. İki karakterden birisini seçerek oyuna dahil olabilir ve bu güzel online FPS oyununda eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Özellikle Counter Strike müdavimi olan birçok kişi bu oyuna oynamaktadır. Zaten Counter Strike’ın tahtını sallayan ve liderliği ele alabilen oyun olan Wolf Team’i sizinde çok seveceğinizi düşünüyoruz. Oyunun içersinde oldukça detaylı haritaların yanı sıra, karakterinize özel olarak tasarlanmış çeşitli silahlar ve mühimmatlar da bulunmakta. Grafiklerin mükemmele yakın düzeyde olduğu Wolf Team oyunuyla grubunuzu kurun ve isterseniz bir asker olarak şehri savunun isterseniz de kurt adam olarak şehri istila edin.

Reklamlar

Wolfteam_Covolt_Koprusu

Zaman zaman çeşitli etkinliklerin ve turnuvaların düzenlendiği oyun sizi farklı bir dünyanın içersine hapsedecek. Oyunda oldukça fazla oyun modu bulunmakta. Sniper modu, yıkım modu, kurt avı modu, kurt işgali modu, bayrak kapma modu gibi 14 farklı oyun moduyla sizi eğlenceye çağıran Wolf Team oyunu hem ücretsiz hem de Türkçe olarak sizleri bekliyor.

OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN
Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*