Anasayfa / Mobil / Whatsapp’ta kişiler nasıl silinir

Whatsapp’ta kişiler nasıl silinir

Bildiğiniz gibi, telefona bir kişi eklediğinizde, otomatik olarak WhatsApp rehber listelerinde de görünür. Bir kişinin numarasını telefonunuza kaydettiğinizi varsayalım. Bu kişi aynı zamanda numaranızı da kaydettiyse, en son görülen, vb. Profil resminizi görebilir.

Reklamlar

Tabi ki, gizlilik ayarlarınızı her zaman değiştirebilirsiniz , ancak bu kişi listenizdeki herkesi etkileyecektir. Ee ne yapıyorsunuz? Profil resminizi, hakkında, en son görülenleri vb. Bu tür profillerden nasıl gizlersiniz? Tek çözüm, WhatsApp kişisini silmek. Whatsapp kişileri nasıl silinir? Cevabı burada bulacaksınız. Hadi başlayalım.

Whatsapp kişileri nasıl silinir ?

WhatsApp bir kullanıcı adı sistemine sahip değil. WhatsApp rehber kontakları / adres defterindeki telefonunuzda depolanan sayılarla bağlantılıdır.

Reklamlar

WhatsApp’ın içinde kişileri silmenizi veya arkadaşlarınızı silmenizi sağlayan yerel bir seçenek yoktur. Bu yüzden WhatsApp kişisini kaldırmak için, numarayı telefonunuzun rehber listesinden silmeniz gerekir.

Silmek istediğiniz kişiyi seçerek “Kişiyi görüntüle”seçeneğine dokunun.

Açılan ekranda ayarlar seçeneğine dokunarak “Adres defterinde görüntüle” seçeneğine dokunun.

Rehberinizde kişiyi görüntüleyeceksiniz. Silme seçeneğine dokunarak kişiyi silebilirsiniz.

Telefon marka modelinize göre seçenekler değişebilir.

Kişiyi telefon rehberinizden sileceğinizden, arama yapma veya doğrudan mesaj gönderme olanağını kaybedersiniz. Diğer bir deyişle, numarayı el ile iletişim kurmak için diğer uygulamalara yazmanız gerekir. Sildiğiniz kişi artık Whatsapp kişiler listesinde görünmeyecektir.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*