Anasayfa / Mobil / Whatsapp tıkla sohbet et nedir nasıl kullanılır

Whatsapp tıkla sohbet et nedir nasıl kullanılır

whatsapp'a girmeden mesaj gelmiyor

Reklamlar

Whatsapp tıkla sohbet et özelliği, kişilerinizde kayıtlı olmayan kişiler ile sohbet etmenizi sağlayan bir özelliktir. Numarasını bildiğiniz fakat birbirinizin rehberine kayıtlı olmadığınız kişilere gönderdiğiniz link ve mesajla , sohbete başlayabilirsiniz.

Tıkla sohbet et özelliğini telefonlarınızda ve whatsapp web ile kullanabilirsiniz. Özelliği kullanabilmek için, karşıdaki kullanıcıya bir link göndermeniz gerekmektedir. Bu linkin kullanımı ile ilgili detayları aşağıda sunmaya çalışacağız.

Reklamlar

Tıkla sohbet et nasıl kullanılır ?

Kendi bağlantınızı oluşturmak için, https://api.whatsapp.com/send?phone=05321234567 bağlantısını kullanın ve bu bağlantının sonuna sohbet başlatmak istediğiniz kişinin tam uluslararası telefon numarasını yazın. Telefon numarasını uluslararası biçimde yazarken sıfır, köşeli parantez veya çizgi dahil etmeyin.

Mesaj daveti göndermek istediğiniz numaranın aktif bir Whatsapp hesabına sahip olması gerekmektedir. Oluşturduğunuz linki SMS ile veya E-posta ile karşınızdaki kullanıcıya gönderebilirsiniz.

https://api.whatsapp.com/send?phone=90532123467&text=Sizinle-irtibata-gecmek-istiyorum

Şablonunu kullanarak karşınızdaki kullanıcıya sohbet teklifinizin yanında özel bir not gönderebilirsiniz.

Tıkla sohbet özelliği ile tanımadığınız kişilere kolaylıkla sohbet daveti gönderebilirsiniz. Kullanıcılar tarafından çok fazla bilinen bir özellik olmamasına rağmen oldukça faydalı ve kullanışlı bir özelliktir.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. Selamün aleyküm kardeş senden ricam eğer periskope kalp hilesi varsa bana yardımcı olun . Saygılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*