Anasayfa / Mobil / WhatsApp Sürekli Olarak Duruyor Hatası Çözümü

WhatsApp Sürekli Olarak Duruyor Hatası Çözümü

Reklamlar

WhatsApp Sürekli olarak duruyor, hatasından nasıl kurtulacağınızı anlatacağız. Whatsapp son dönemlerde yaptığı yeniliklerle güncelleme sürelerini oldukça kısaltmış durumda. Özellikle beta kullanıcıları bu hata ile daha çok karşılaşmaktadır. Eğer Whatsapp beta sürümleri için kayıtlıysanız ve beta güncellemeleri alıyorsanız, ara ara yapılan test güncellemelerini aldığınız için hatayla çok sık karşılaşırsınız. Beta kaydı oluşturmak veya beta kaydını iptal etmek istiyorsanız , Google play uygulamalar seçeneğine girerek Beta sekmesinden üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Uygulamadaki hata görseldeki gibidir. Herhangi bir sohbeti silmek istediğiniz zaman, sohbete giriş yaparken, Whatsapp rehberinize kişi eklerken ve rehberinize kayıtlı olmayan kullanıcılardan mesaj aldığınız zaman , bu mesaja girerken Whatsapp sürekli olarak duruyor hatası alırsınız ve Uygulamayı kapatGeri bildirim gönder seçeneklerini görebilirsiniz.

Reklamlar

Hatayla ilk karşılaştığınız anda WhatsApp güncellemelerini kontrol etmeniz gerekmektedir.

Google Play uygulamasına giriş yaparak solda bulunan seçeneklerden Uygulamalarım ve oyunlarım seçeneğine giriş yapın.

Uygulama için yayınlanan güncelleme varsa ekranda listelenecektir. Güncelle seçeneğine tıklayarak uygulamayı güncelleyin. Uygulamayı güncelledikten sonra Whatsapp’ı tekrar açarak hata alıp almadığınızı kontrol edebilirsiniz.

Beta kullanıcısı değilseniz ve uygulama için yayınlanmış herhangi bir güncelleme yoksa hatanın düzelmesi için yeni güncelleme yayınlanmasını beklemeniz gerekiyor. Bu hata tamamen uygulama kaynaklı olduğu için cihazınızda herhangi bir ayarı değiştirmenize gerek yoktur. Mevcut kişi listenizi kullanarak uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*