Anasayfa / İnternet / We transfer ile dosya nasıl gönderilir

We transfer ile dosya nasıl gönderilir

Günümüzde, dosya paylaşımı konusunda kullanabileceğiniz oldukça fazla alternatif mevcut. Dosya paylaşımı konusunda en yaygın servis olan Wetransfer ile dosya paylaşımının nasıl yapıldığını resimli olarak anlatacağız. Wetransfer 2 GB’a kadar ücretsiz dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Dosya paylaşımı yapmak için aşağıdaki anlatımı takip edebilirsiniz.

Reklamlar

WeTransfer, merkezi Hollanda’da bulunan internet tabanlı bir bilgisayar dosya aktarım hizmetidir. 2009 yılında Amsterdam’da Rinke Visser, Bas Beerens ve Nalden tarafından kurulmuştur. Günümüzde en yaygın kullanılan dosya aktarım servislerinden biridir.

Wetransfer’den dosya ne zaman silinir ?

Ücretsiz sürümde dosyaların 1 hafta saklama süresi vardır. 1 hafta sonra geçerlilik süresi dolacak ve otomatik olarak silinecektir.

Reklamlar

Wetransfer ile dosya gönderme

Wetransfer uygulamasına veya web sitesine giriş yapıyoruz. Paylaşım için en pratik yöntem, dosya paylaşım linki almaktır. Dilerseniz alıcı e-postası yazarak da dosyanızı gönderebilirsiniz.

Dosyanızı ekleyin seçeneğine tıklayarak dosyayı yükleyin.

Dosya linki almak için 3 nokta simgesine tıklayın.

Transfer bağlantısı alın” seçeneğine tıklayın.

İşlemden dosya indirme bağlantısı alacaksınız. Bağlantıyı kopyala seçeneğine tıklayarak indirme linkini kopyalabilirsiniz.

WeTransfer iki farklı gelir modeline sahiptir; reklamcılık ve premium abonelikler. Ücretsiz bir hesapla, kullanıcılar 2 GB’a kadar dosyalar gönderebilir. Premium hesap ile 20 GB dosyalar aktarılabilir, 1 TB saklanabilir ve şifre ve kişiselleştirme seçenekleri kullanılabilir

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*