Anasayfa / Sosyal Medya / Vine Takipçi Arttırma Hilesi

Vine Takipçi Arttırma Hilesi

vine takip hile

Reklamlar

Merhaba arkadaşlar. Ozengen.com olarak sosyal medyada takipçi ve beğeni hilelerini güncel olarak sizlerle paylaşıyoruz. Bugün sizlerle vine takipçi hilemizi paylaşacağız. Vine ile insanların ilgisini çekecek videolar paylaşarak fenomen olabilirsiniz. Takipçi hilesi sayesinde bu iş biraz daha kolaylaşıyor. Takip sayınızı arttırarak videolarınız daha fazla kişiler tarafından izlenmesini sağlayabilir ve daha kısa sürede insanlar tarafından tanılır hale gelebilirsiniz.

Hileyi kullanmak karışık veya zor değil. Piyasada takipçi arttırma konusunda bir sürü botlar ve sahte siteler bulunmakta. Biz sizlerle güvenli ve kişisel bir yöntem paylaşacağız. İşlemi yapmak için hiçbir ücret takip edilmemektedir. Milyonlarca takipçisi olan kullanıcıların bütün takiplerinin gerçek olduğunu zannediyorsanız yanılıyorsunuz.

Reklamlar

takkip sayi

Hile özellikleri

 • Hesabınızı kullanarak 50.000‘e yakın takipçi edinebilirsiniz.
 • Takipçilerin tamamı gerçek kullanıcılardır.
 • Özelliği kullanmak tamamen ücretsizdir.
 • Kolay kullanım ve hızlı erişim.
 • Herhangi bir reklam yayını yapılmaz.

Nasıl Kullanılır

Hile sayfasına giriş için Tıklayın

Sisteme giriş yapmak için Facebook, Twitter kullanabilir veya yeni hesap açabilirsiniz. Hesap açtıktan sonra sisteme giriş yapabilirsiniz.

vine giris

Sisteme giriş yaptıktan sonra hesabınızın gerçek bir kullanıcıya ait olduğunu tanımlamak için gerekli onay işlemlerini gerçekleştirin. Daha sonra hesap linkinizi girerek ne kadar takipçi istediğinizi belirleyin.

vine link

Diğer Bilgiler:

 1. Sistemi kesinlikle kötüye kullanmayın. Kötüye kullanım şüphesi olan hesaplar sistemden atılacaktır.
 2. Sadece tek hesabınız için sistemi kullanabilirsiniz. Tek ip’den birden fazla kullanım tespit edilirse hesap sistemden atılacaktır.
 3. Kötü niyetli hesapları Unfollow edebilirsiniz.
 4. Sistemi arkadaşlarınızla paylaşarak takip sayınızı arttırabilirsiniz.

Sistemin dünya genelinde kullanıcıları olduğu için takiplerin tamamı Türk olmayabilir. Yöntem ile ilerleyen zamanlarda 50 bin’den fazla takipçiye ulaşabilirsiniz. Hileye giriş sırasında mevcut hesaplarınızın şifresi hiçbir zaman talep edilmemektedir. Bu yüzden hesabınızla alakalı herhangi bir risk bulunmamaktadır. Sorularınızı yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

5 yorum

 1. ben hepsini yaptım.ama karşıma whatsapp duvar kağıdı satın al ya da mobil antivirüs programı satın al diye iki seçenek çıktı.telefon numarasını yaz gelen mesaja evet de haftalık 20 tl.bu talebi yapmadan bi sonraki adıma geçmiyor.bende emin olmadığım için bi şey yapmadım.ne yapmam gerek?

 2. Bende başkalarını takip edermiyim yoksa sadece takipçim mi artar

 3. Abi orada bir de gun secin diyo o ne demek?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*