Anasayfa / İnternet / Telefondan google hesabı nasıl silinir

Telefondan google hesabı nasıl silinir

Merhaba Ozengen.com takipçileri, Bugün, telefondan Google hesabı nasıl silinir konusunu resimli olarak ele alacağız. Özellikle resimli anlatım ile amatör telefon kullanıcıları, bu işlemi kolayca yapabilir. Samsung ve LG telefonlarda yapılmış iki adet farklı anlatım vardır.

Reklamlar

Android telefonların tüm özelliklerini kullanabilmek için, telefonunuza Google hesabınızı eklemeniz gerekiyor. Telefonunuzu Google hesabınızla senkronize bir şekilde çalıştırarak, tüm ürünleri bu hesap ile kullanabilirsiniz.

Telefondan Google hesabı nasıl silinir ?

Google hesabınızı telefondan silmek için Telefonunuzun ayarlar menüsünden “Hesaplar ve senkronizasyon” seçeneğine dokunun.

Reklamlar

Hesaplar ekranında “Google” seçeneğine dokunun.

Sağ üstte bulunan ayarlar seçeneğine dokunarak, “Hesabı kaldır” seçeneğine dokunun. Telefon marka ve modelinize göre menülerde ufak değişiklikler olabilir. Samsung telefonlarda işlemi yapmak için resimli anlatımı takip edin.

Samsung telefonlarda Google hesabı nasıl kaldırılır ?

Samsung marka telefonlarda “Ayarlar / Cloud ve hesaplar / Hesaplar” seçeneklerine dokunun.

Hesaplar seçeneğinede Google hesabınıza dokunun.

Açılan ekranda “Hesabı kaldır” seçeneğine dokunarak, Google hesabınızı telefondan kaldırabilirsiniz.

Yazının başında belirttiğimiz gibi telefon marka / modeline göre, menülerde bazı değişiklikler olabilir fakat genel olarak tüm android telefonlarda hesabı kaldırma yöntemi yukarıdaki gibidir. Resimli anlatıma eklenmesini istediğiniz herhangi bir marka varsa, yorum olarak bizlere iletmeniz halinde anlatıma ekleyebiliriz. İşlem hakkında sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*