Anasayfa / Yazılım / Swarm Nedir Nasıl Kullanılır

Swarm Nedir Nasıl Kullanılır

swarm

Reklamlar

Popüler check-in uygulaması Foursquare tarafından yayınlanan swarm , ile tıpkı foursquare’da olduğu gibi arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Swarm ile kimin yakında olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz. Swarm ile arkadaşlarınızın o an nerede olduğunu görebilirsiniz ve Check-in yaparak nerede olduğunuzu bildirebilirsiniz.

Uygulamanın birçok özelliğine Foursquare’dan alışık kullanıcıların kolaylıkla kullanabileceğini düşünüyoruz.  Eklenen birçok yeni özellikle birlikte daha sosyal bir uygulama haline gelmiş durumdadır.En çok kullanılan check-in servisini resmi uygulamasından ayıran Foursquare, böylelikle yeni Foursquare’i tam anlamıyla kullanıcı odaklı bir platform haline getireceklerini belirtti. Yapılan açıklamada aynı zamanda yeni Foursqaure uygulaması ile Swarm uygulamasının sorunsuz bir şekilde çalışabileceği de belirtildi.

Reklamlar

Nasıl Kullanılır ?

swarm kullanım

Profilinizi Foursquare’den otomatik olarak alan Swarm 4 menüden oluşmaktadır.

Ana akışınızda arkadaşlarınıza ne kadar mesafede olduğunuz gösteriliyor. 10 km, 1.5 km ve 150 metre mesafedeki arkadaşlarınızı ayrı ayrı görebiliyorsunuz.

İkinci Menü’de arkadaşlarınızın check-in yaptıkları mekanlar gösteriliyor.

Yakındaki Planlar ise arkadaşlarınızla buluşma ayarlamak için kullanacağınız bölüm. Ekranın sağ üst köşesindeki simgeye dokunarak arkadaşlarınızı bir etkinliğe davet edebiliyorsunuz.

Son menüde ise checkin bildirimleri gösteriliyor.

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Android ve ios telefonlar için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İNDİR: Swarm

Reklamlar

Bir yorum

  1. boş işler metreyi yanlş hesaplıyo 😀

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*