Anasayfa / Oyun / Şeker Tadında Bir Oyun “Jelly Splash”
Sponsorlu Bağlantılar

Şeker Tadında Bir Oyun “Jelly Splash”

Jelly Splash

Merhaba Ozengen.com takipçileri. Bugün sizlere jelly splash oyununu tanıtacağız. Dünya çapında milyonlarca oyuncusuyla, bağımlılık yaratan birbirinden eğlenceli bölümleri ile, her telefonda bulunması gereken eğlenceli bir oyun. Oyun gerek grafikleri ve sesleri ile , tam anlamıyla bağımlılık yapan bir oyun diyebiliriz. Wooga tarafından yayınlanan Jelly Splash boş zamanlarınızı değerlendirmekten öteye giden bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar

şeker tadında

Candy crush benzer bir yapısı olan oyunda amacımız renkli şekerleri bir araya getirerek jöle parçalarını yoketmek. Oyunun ilerledikçe daha zor hale gelmesi ve hamle sınırlamalarından dolayı stratejinizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Candy Crush’un durağan yapısından sıkıldıysanız ve daha farklı heyecanlar arıyorsanız bu oyun tam size göre. Bir diğer güzel yanı da zaman sınırını beklemeden istediğiniz hızda oyunu oynamaya devam edebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlarınıza Facebook üzerinden meydan okuyarak, onlarla yarışabilirsiniz. İlerleyen bölümlerde oyunun sizlere farklı süprizleri de olabiliyor. Jelly Splash6 farklı oyun türü ile gerçekten zihninizi zorlayacak. Özellikle 40. seviyeyi geçmek için oldukça ter dökmeniz gerekecek.

şeker tadında 1

Oyunda ekstra hamle ve can kazanmak için , Facebook üzerinden ödeme yapabilirsiniz. iPhone 4s cihazda test ettiğimiz oyunda hiçbir donma ve takılma sorunu ile karşılaşmadık. Üst seviye cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunun 260. levelden sonra sizlere büyük sürprizleri olacak. Sizleri bu tatlı şeker yolculuğuna davet ediyoruz. Oyunu aşağıdaki linkleri kullanarak tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android cihazları için;

Android Logo

 

iOs Cihazlar için;                                                AppleStore Logo

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın