Anasayfa / Oyun / ‘Gta 5’de Bizi Bekleyen 10 Yenilik

‘Gta 5’de Bizi Bekleyen 10 Yenilik

GTA V videosu: Bizi bekleyen 10 yenilik!

Reklamlar

GTA 5’in oynanış videosu, beklenen oyun hakkında çok şey söylüyor! İşte bunlardan 10’u!

Gta 5 ilk Oynanıs Videosu Geldi Grand Theft Auto V’in henüz yayınlanan oynanış videosu, iple çekilen oyuna ilk kez bu kadar yakından bakmamıza izin verdi. 2013’ün en çok beklenen oyunları arasındaki GTA V, yenilenen oyun mekanikleriyle hepimize çok ilginç ve eğlenceli şeyler sunacak gibi görünüyor.

Reklamlar

1. Üç farklı, çılgın ana karakter, kiralanabilir karakterler: GTA V, oyun sırasında farklı yeteneklere sahip üç karakterden faydalanmanıza izin veriyor. Bunun yanında bazı karakterleri size yardımcı olmaları için kiralamanız da mümkün olacak.

2. Açık dünya: Rockstar, Los Santos’ta sadece şehre değil kırsal bölgelere de odaklanıyor. En başından itibaren tamamen açık olan oyun dünyasında istediğiniz yere gidebilirsiniz. Bazı bölgelerde hayvan avlayabilir (veya onlar sizi avlayabilir), balık tutmaktan ATV yarışına sayısız aktivitede bulunabilirsiniz.

3. Deniz altı: Oyunda bu seneki birçok yeni oyunda olduğu gibi su altında yüzmeniz mümkün. Videoda su ve dalgalar, oldukça etkileyici görünüyor.

4. Grand Theft Auto Online: Oyun, GTA serisinin multiplayer işlevini yepyeni seviyelere taşıyacak gibi görünüyor. Videoya gösterilen oyunculara bakacak olursak GTA V’in neredeyse MMO seviyesine geldiğini söyleyebiliriz.

5. Oyun içinde oyun: Ana hikaye dışında GTA V, birçok mini oyunla gelecek gibi görünüyor. Şimdiye görünen mini oyunlar arasında base jumping, tenis, golf, avcılık ve bisiklet sürmek var. Oyunlar kendi içinde gerçek bir oyun olabilecek kadar zenginler.

6. Espriler: GTA serileri, sıradışı oynanışı yanında espri anlayışıyla da tanınıyor. Görsel esprilerden harika bir ses oyunculuğuna GTA yine bize eğlenceli saatler yaşatacak gibi görünüyor. GTA V’te otomobilinizde radyo da dinleyebileceksiniz.

7. Yan görevler: Birçok GTA oyununda olduğu gibi GTA V’te de birkaç yan görev var. Örneğin tanıtım videosunda oyun karakterimizin para kazanmak için avlandığını görüyoruz.

8. Özelleştirme: Tanıtım videosu, karakterlerimizin ve araçlarımızın son derece kişiselleştirilebilir olacağını da gösteriyor. Kıyafet satın almak için geliştirilen yeni yol, GTA IV veya San Andreas’takine göre çok daha pratik ve hızlı gibi görünüyor.

9. Uçaklar: Uçaklar, GTA IV’te kaldırılmış olsalar da GTA V’te eskisinden de iyi bir biçimde geri dönüyorlar.

10. Daha gelişmiş silah seçimi ve kullanımı: GTA oyunlarında silah kullanımı genellikle çok iyi değildi. Örneğin istediğiniz silahı seçebilmek için tüm silahlarınız arasında geçiş yapmanız gerekebiliyordu. Dahası hedefiniz de bazen kayabiliyordu. GTA V’te ise favori silahınızı seçmeniz çok daha kolay olacak. Oyunda silah ve çatışmalarla ilgili başka geliştirmeler de var.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*