Anasayfa / Mobil / Samsung Galaxy Golden Geliyor

Samsung Galaxy Golden Geliyor

Öyle bir telefon düşünün ki döndürülebilir çift taraflı ekrana sahip olsun. Samsung sizin için böyle bir akıllı telefonu çoktan düşündü ve hatta “Galaxy Golden”, ilk basın görseliyle karşınızda!

Reklamlar

Güney Kore’nin başarılı markalarından Samsungakıllı telefon modellerini her geçen gün farklı kasa tasarımlarıyla kullanıcısına sunmaya devam ediyor. Android işletim sistemli ve kapaklı ilk akıllı telefonolması beklenen Galaxy Folder’in resmi adı Golden olarak belirledi ve şirketin resmi basın tanıtımıyla ilk görseli yayımladı.

Sızıntı haberler arasında yerini koruyan yeni basın görseli, Samsung ve Android severler tarafından şimdiden büyük ilgi görmeye başladı. SCH-W789 koduna sahip model numarasıyla çıkacağı kesinleşen akıllı modelin, teknik özellikleri ise oldukça tatmin edici görünüyor.

Reklamlar

Orta seviye kullanıcının hedeflendiği Galaxy Golden, ekran teknolojisi olarak 3.3 inç büyüklüğünde veHVGA çözünürlüğüyle görünecek.  1.2 GHz hızında veri işleyen 4 çekirdekli bir işlemcinin yeterli görüldüğü akıllı modelde, geçici depolama kapasitesi olarak ise 1 GB Ram kullanıyor olacak.

Diğer modellerde de olduğu gibi MicroSD kart yuvasını üzerinde barındıran SCH-W789, 5 Megapikselarka kamerayla fotoğraf ve video yakalamayı kullanıcısına sunuyor. Android’in 4.1 sürümü ise kısa bir süre sonra Android 4.2’ye yükseltilebilecek

samsung-galaxy-golden

Çin’in dev telekomünikasyon şirketi China Telekom tarafından son kullanıcıya sunulacağı kapaklı modelin, akıllı telefonlarda alıştığımız tasarımdan farklı olması ile birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başarmakla birlikte Avrupa ve Türkiye’de raflarda yerini ne zaman alacağına dair henüz kesin bir tarih belirtilmedi.

 

Siz kapaklı ve çift ekranlı bir akıllı telefon hakkında ne düşünüyorsunuz? Samsung S4 ile yakaladığı başarıyı ve kullanıcılarının beklentilerini bir tık daha üste taşıdığı şu günlerde, Galaxy Golden ile beklenilen başarıya ulaşılabilir mi?

Kaynak:silikonvadisi

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*