Anasayfa / Yazılım / Mimarlar için Android Uygulamalar

Mimarlar için Android Uygulamalar

mimar programları

Reklamlar

Android cihazlar için kullanabileceğiniz en iyi mimarlık uygulamalarını bir araya getirdik. Mimarlar ve tasarımcılar için zamanın değerli olduğunu biliyoruz. Projeler üzerinde çalışmak için sadece bilgisayar’ınızı kullanmak yerine android cihazlarınızı kullanarak her an tasarım ve projelerinize hakim olabilirsiniz.

Özellikle projelerini sunma konusunda bu uygulamalar çok büyük önem taşımaktadır. Bilgisayarınızı her zaman yanınızda taşıyamayabilirsiniz. Etrafınızda bilgisayar olsa bile projelerinizi açamadıktan sonra hiçbir anlamı yoktur tabiki.  Android cihazınızı kuracağınız bu yazılımlar ile her an hazırlıklı ve pratik sunumlar , çalışmalar yapabilirsiniz.

Reklamlar

AutoCAD heryerde yanınızda !

Konu mimarlık ve cizimse ilk seçenek AutoCAD’tir. AutoCAD’in android versiyonları, bilgisayarda kullanılan yazılımla tamamen aynı mantık ve çalışma prensibine sahip. Mobil versiyonlarda çoklu katman desteği , GPS özelliği ile profesyoneller için vazgeçilmez bir çalışma kolaylığı sağlamaktadır.

Uygulamayı kullanarak 2D ve 3D DWG çizimlerinize nerede olursanız olun erişebilirsiniz. Elbette bu özelliği kullanabilmek için online hesabınız aktif olmalı ve çizimlerinizi bu hesabınızda tutuyor olmalısınız. Uygulamayı ücretsiz olarak kullanarak deneyebilirsiniz. Eğer ücretsiz sürümdeki özellikler sizin için yeterli gelmezse ücretli sürüm’e geçebilirsiniz.

İNDİRAutoCAD 360

magicplan

Adobe ile cizimlerinize yenilikler katın !

Adobe imzasıyla cizim dünyasına giren  Adobe Ideas , cizimleriniz için vazgeçilmez bir uygulama olabilir. Mobil versiyonundaki pratik kullanım ve başarılı arayüzü ile çok başarılı bir uygulama.

HSB ve RGB renk modları arasında hızlı geçiş imkanı sağlıyor ve buna ek olarak 10 adede kadar katman oluşturarak çalışabiliyorsunuz. Farklı tipteki fırçalara, renk modlarına, temalara, geri ve ileri alma fonksiyonuna sahip .

Mimarlar , ressamlar ve tasarımcılar için şiddetle öneriyoruz.

İNDİRAdobe Ideas

Tasarımlarınıza Bakış açınızı değiştirin !

MagicPlan ile tasarımlarınızı farklı bir gözden görebilir , daha yaratıcı projeler üretebilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanım sunan program başarılı arayüzü ile dikkat çekiyor. Dilediğiniz bir iç mekanın planını çıkartmak için yapmanız gereken tek şey cihazınızın kamerasını kullanarak fotoğraf çekmek. Geri kalan tüm işlemleri MagicPlan tamamlıyor ve size fotoğraflarını çektiğiniz mekanın ayrıntılı bir haritasını çıkartıyor. MagicPlan’i kullanarak oluşturdğunuz planları farklı formatlarda (PDF ve JPG) çıktı olarak alabilirsiniz.

Uygulamayı tam sürüm olarak kullanmak için aylık sabit bir ücret ödemeniz gerekiyor.

İNDİRMagicPlan

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*