Anasayfa / Teknoloji / Line Kullanıcı Sayısı 400 Milyon’a Ulaştı

Line Kullanıcı Sayısı 400 Milyon’a Ulaştı

line
Whatsapp alternatifi en iyi ücretsiz mesajlaşma uygulamalarından Line geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile 400 milyon kullanıcı sayısını aştıklarını belirttiler. İstatistiklere göre  en son 5 ay önceki açıklamalarında 300 milyon olduklarını belirten yetkililer , 5 ay içinde 100 milyon kullanıcıya ulaşmış anlamına geliyor. Bu tarz bir uygulama için gerçekten etkileyici bir rakam

Mesajlaşma uygulamaları olarak birçok rakibi olan Line’ın bu başarısı gerçektende gözardı edilebilecek bir başarı değil. Özellikle Whatsapp , Weechat gibi birçok rakibin arasında bu rakamları yakalamak çok önemli. Whatsapp tarafında satın alımdan sonra yaşanan sorunlar Line’a yaramış gibi görünüyor.

Reklamlar

LINE CEO’su Akiera Morikawa yaptığı açıklama ile 2014 yılı sonlarına doğru 500 milyon kullanıcı sayısını hedeflediğini belirtti. Özellikle Avrupa ve Kuzey Amerika’da ciddi büyümeler yaşadıklarını belirten akiera , Bu hedef ile ilerde reklamlara ciddi bir yönelme olacağının sinyallerinide vermiş oldu.

Ülkemizdede reklam konusunda ciddi bütçe ayıran uygulama ile ilgili ilerleyen günlerde daha çok reklamlarla karşılaşabiliriz.

Reklamlar

Android , ios , windows ve Blackberry için aşağıdaki bağlantıları kullanarak uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*