Anasayfa / Mobil / iPhone’da Gif Nasıl Yapılır

iPhone’da Gif Nasıl Yapılır

Gif (Graphics Interchange Format) resimleri birleştirerek bir film şeridi halinde görüntülememize yarayan bir resim biçimidir. Sosyal medyada çok yayın olarak kullanılan bu format ile , istediğiniz duyguyu daha net bir şekilde ifade edebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda Twitter’da gif formatının devreye gireceği söyleniyor.

Reklamlar

Twitter’ın bu özelliği yayına sokmasıyla birlikte kullanıcıların telefonlarından gif yapma ihtiyacı doğacaktır. ios sistemli telefonlarınızda veya tabletlerde aşağıdaki yazılımları kullanarak kolaylıkla kendi Gif’lerinizi üretebilirsiniz.

UygulamalarGifBoom ,  GIFYourself  ve 5SecondsApp

Reklamlar

Uygulamalarını kullanarak sizde buna benzer görseler oluşturabilirsiniz. Uygulamaların en güzel yanı tamamen ücretsiz olarak kullanabiliyor olmanız. Hazırlamış olduğunuz çalışmaları sosyal medyada hemen yayınlayabilirsiniz. Ayrıca çalışmalarınıza çeşitli efekler ekleyerek daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Sizde bu ücretsiz uygulamaların özelliğinden faydalanmak için hemen indirebilirsiniz.. Örnek gif çalışmasını inceleyebilirsiniz.

Örnek Gif çalışması:

gif örnek

Sonuç:

Gif Örnek

Gif Örnek

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*