Anasayfa / Mobil / instagram Hesabı Nasıl Kapatılır

instagram Hesabı Nasıl Kapatılır

instagram-silme

Reklamlar

Fotoğraf paylaşım uygulaması olan instagram hesabınızı aşağıdaki yöntemleri uygulayarak silebilirsiniz. instagram populer bir resim paylaşım uygulamasıdır. Günümüzde çok fazla kullanıcısı olan instagram’da , bazı durumlarda hesabınızı kapatmanız gerekebilir. Hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. İnstagram hesabınızı kapattıktan sonra kişisel bilgileriniz ve yüklemiş olduğunuz fotoğraflar tamamen silinecektir. Önemli bilgileriniz , resimlerinizi yedeklemeyi unutmayın.

instagram Tamamen Nasıl Silinir ?

Öncelikle instagram.com sayfasınından , kullanıcı adı ve şifremizi girerek giriş yapıyoruz. Eğer kullanıcı adı şifrenizi bilmiyorsanız , giriş yaparken Şifreni mi unuttun? bölümünü kullanarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Reklamlar

instagram-giris-yap

Hesabımıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan bölümden kullanıcı adımıza tıklayarak Profili Düzenle menüsüne giriş yapıyoruz.

profil düzenle

Açılan sayfada sağ alt köşede Hesabımı Silmek istiyorum butonuna basarak hesap silme işlemine başlayabilirsiniz.

instagram hesap silme

Linke tıkladıktan sonra Hesap kapatma nedeninizi belirterek hesabınızı silebilirsiniz.

Kapatma nedeni olarak herhangi bir sebebi seçebilirsiniz. İşlemi gerçekleştirdikten sonra hesabınızı tamamen kapatılacaktır. İnstagram kullanıcı adı şifrenizi kullanamayacaksınız.  Hesabınızda bulunan bilgileri ve fotoğrafları kesinlikle yedeklemeniz gerekiyor. bu işlemi geri alma şansınız yoktur.  İnstagram hesap silme işlemi bu kadardır. instagram tamamen hesap silme 2014

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*