Anasayfa / Sosyal Medya / İnstagram Açılmıyor Giremiyorum Çözümleri

İnstagram Açılmıyor Giremiyorum Çözümleri

Reklamlar

İnstagram açılmıyor, instagram’a giriş yapamıyorum sorularınıza cevap bulmaya çalışacağız. Şifremi unutursam ne yapabilirim? Şifre yenileme e-postamı almadıysam ne yapabilirim? Şifremi yenileme sürecinde e-posta adresim bulunamıyorsa ne yapabilirim? Yanlış Instagram hesabı için şifre yenileme e-postası alıyorum. Şifre yenileme e-postası almama rağmen giriş yapamıyorsam ne yapabilirim? E-posta ve Kullanıcı Adı Sorunlarını Giderme Kaydolurken kullandığım e-postaya erişimimi kaybettiysem ne yapabilirim? gibi sorularınız için instagram yardım sayfasını kullanabilirsiniz. Hesabınıza giriş sorunları yaşıyorsanız https://help.instagram.com/1068717813216421/ sayfasına giriş yaparak yardım konularını inceleyebilirsiniz.

Tüm uygulamalarda olduğu gibi instagram’da sorun yaşadığınız zaman ilk etapta yapılması gereken işlem, uygulama verileri ve önbelleği temizlemektir. Ayarlar / Uygulamalar / instagram / Depolama seçeneklerini takip ederek ilgili menüye giriş yapın.

Reklamlar

Verileri temizle” ve “Önbelleği sil” seçeneklerini kullanarak verileri temizleyin. İşlemler tamamlandıktan sonra telefonunuzu yeniden başlatın ve instagram’a tekrar giriş yapmayı deneyin.

Uygulama verilerini temizledikten sonra farklı Wi-Fi ağı ve mobil ağ üzerinden giriş yapmayı deneyin. İnternet kaynaklı bir hata alıyorsanız farklı ağlar üzerinden deneme yaparak sorunu tespit edebilirsiniz. İnternet bağlantınızın sorunsuz olduğundan eminseniz Google Play’e giriş yaparak instagram’ın güncel uygulamasına sahip olduğunuzdan emin olunuz.

Uygulamayı veya akışınızı yüklerken sorun yaşıyorsanız, Wi-Fi sinyalinin veya cep telefonu sinyalinin zayıf olduğu yerlerde fotoğraf yükleyemeyebilirsiniz. İnternet sayfalarını yüklemekte de sorun yaşıyorsanız, sorun muhtemelen internet bağlantınızdan kaynaklanıyordur. Unutulmaması gereken bazı şeyler: Bazı mobil operatörler, ay içerisinde belirli bir miktar veri kullanımından sonra müşterilerinin mobil veri hızını sınırlar. Bu sebeple, ay sonuna doğru akışınız yüklenirken hata alabilirsiniz. Uygulamayı kullanma konusunda her ay sonunda düzenli olarak sorun yaşıyorsanız, doğrudan servis sağlayıcınızla (ör. Avea, Turkcell, Vodafone) iletişim kurun. Ağınızda çok fazla kişi tarafından bağlantı kuruluyorsa, zayıf bir bağlantınız olmasına rağmen cep telefonu sinyaliniz güçlü gibi görünebilir. Bu sorun etkinlikten çıktığınızda kendi kendine çözülür.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*