Anasayfa / Google Chrome / Google Chrome’da site engelleme en basit yöntem

Google Chrome’da site engelleme en basit yöntem

Google Chrome’da, site engelleme için kullanacağınız güzel bir eklentiyi sizlerle paylaşacağız. Site engelleme konusunda daha önceki yazılarımızda birçok yöntem paylaşmıştık. Şimdi paylaşacağımız yöntem ile amatör kullanıcılar bile kolaylıkla site engelleyebilir. Web sitelerini hızlı bir şekilde engellemek için Chrome için Site Engelle’yi öneriyoruz. Yükledikten sonra, engellenen sitelerin listesini görebilir ve istediğiniz siteyi kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Engellediğiniz sitelere yönlendirme bile yapabilirsiniz; böylece, engellenen bir siteyi ziyaret ettiğinizde kullanmanız gereken bir web sitesine (belki de işyerinizin web sitesine) otomatik olarak yönlendirebilirsiniz. Ayrıca sitelere giriş zamanları belirleyebilir, bu zamanlar dışında girişleri engelleyebilirsiniz.

Reklamlar

Block Site – Website Blocker for Chrome Eklentiyi yüklemek için #tıklayın

Chrome’a ekle seçeneğine tıklayarak eklentiyi yükleyin.

Reklamlar

Block sites alanına, engellemek istediğiniz siteleri ekleyin. Örnek olarak Facebook’u ekliyoruz.

Facebook’a giriş yapıldığı zaman aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız. Dilerseniz farklı bir siteye yönlendirme de yapabilirsiniz. Hepsi bu kadar!

Chrome site engelleme işlemi, hiç bu kadar kolay olmamıştı. Block site, piyasada bulabileceğiniz en iyi site engelleme eklentisidir. Eklentiyi beğendiyseniz yorum atarak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*