Anasayfa / Yazılım / Google Chrome çevrimdışı nasıl yüklenir

Google Chrome çevrimdışı nasıl yüklenir

Merhaba arkadaşlar. Bugünkü yazımızda Google Chrome tarayıcıyı internet bağlantınız olmadan kısaca çevrimdışı olarak nasıl yükleyeceğinizi anlatacağız. Bildiğiniz gibi Google Chrome yüklemesi sırasında öncelikle Chrome yükleyici dosyasını indiriyoruz. Bu dosya aracılığıyla online olarak tarayıcıyı indirebiliyoruz. Aşağıdaki dosyayı indirerek, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Reklamlar

Chrome stand alone dosyası ile birçok yükleme hatasından da kurtulabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda çok sık karşılaşılan “Ağ Yöneticiniz,Yükleme İşlemini Önleyen Bir Grup Politikası Uyguladı” gibi internet bğalantınızdan kaynaklanan hatayı da giderebilirsiniz.

Google Chrome Offline nasıl yüklenir ?

İnternete bağlı bir bilgisayardan Chrome yükleyicisini indirin.  Çevrimdışı Google Chrome yükleyebilmek için Tıklayın.

Reklamlar

Download Chrome butonuna basarak indirebilirsiniz.

Dosyayı, Chrome’u yüklemek istediğiniz bilgisayara taşıyın.

Dosyayı açın ve yüklemek için ekrandaki talimatları uygulayın. Normal indirme sayfasına ulaştıysanız bu olağandır. Yükleyiciler benzer görünseler bile özel bir etiket hangisinin sizin için en iyisi olduğunu bize söyler. Dosyayı indirdiğinizde bu dosyayı başka bilgisayara taşıyarak, diğer bilgisayarlara da kurulum yapabilirsiniz.

Yükleme sırasında hata alıyorsanız, ilk olarak bilgisayarınızda yeterli alan olup olmadığını kontrol edin. Ayrıca bilgisayarınızda herhangi bir virüs programı kurulu ise bu programı da devre dışı bıırakarak yükleme yapmanızı öneririz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*