Anasayfa / İnternet / Gmail imza ekleme nasıl yapılır

Gmail imza ekleme nasıl yapılır

Merhaba ozengen.com takipçileri. Bugün, Gmail imza ekleme işlemi nasıl yapılır konusunu anlatacağız. Ayrıca maillerinizde kullanabileceğiniz birkaç imza örneğini de sizlerle paylaşacağız.

Reklamlar

Gmail hesabınıza imza ekleyerek iletilerinizin altına otomatik olarak eklenen altbilgiler oluşturabilirsiniz. İmza genellikle, iletişim bilgilerinizi, kişisel bilgilerinizi içeren bilgilerden olusur. Eğer kurumsal bir hesap kullanmıyorsanız sevdiğiniz özlü bir sözü de ekleyebilirsiniz.

Mail hesabınızı birçok işlemde kullanacağınızı düşünürsek, kurumsal ve ciddi bir imza eklemek daha iyi olacaktır. Öncelikle imza nasıl eklenir ona bakalım.

Reklamlar

Gmail imza ekleme

Gmail hesabınıza giriş yapın.

Ekranın hemen sağ tarafında bulunan çark simgesine tıklayarak Ayarlar seçeneğine giriş yapın.

Gmail ayarlar

Ayarlar ekranında açılan ilk sekme olan genel sekmesini aşağı doğru kaydırarak imza menüsünü görebilirsiniz.

İmza yok seçeneğinde bulunan tikin hemen altını işaretleyin. Metin editörünü de kullanarak belirlediğiniz imzanızı oluşturarak sayfanın altında bulunan kaydet seçeneğine tıklayabilirsiniz. İşlem bu kadar!

Gmail imza

Mail hesabınızda kullanabileceğiniz profesyonel imza örnekleri için TIKLAYIN.

Belirlemiş olduğunu imza tüm gönderileriniz altına otomatik olarak eklenecektir ve mail gönderdiğiniz tüm kullanıcılar tarafından görülecektir. Gelişmiş metin editörünü kullanarak imzanıza resim ekleyebilir, belirlediğiniz bir sayfaya link verebilirsiniz.

İmzanızda farklı sitelere link verirken sitenin güvenilirliğinden emin olunuz. Aksi durumda gönderdiğiniz mailler kullanıcıların spam kutularına düşebilir. Bu işlemleri yaparak Gmail hesabınıza imzanızı ekleyebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*