Anasayfa / Oyun / Football Manager Crash Dump Hatası Çözümü

Football Manager Crash Dump Hatası Çözümü

Reklamlar

Football Manager 2014-2015-2016 ve 2017 sürümlerinde karşılaşılan hata ve çözüm yöntemlerini paylaşacağız. Bu hatalar hakkında internette birçok kaynak bulabilirsiniz fakat bunlardan hiçbiri tam olarak hatanın çözümünü sunamıyor malesef. Steam’da veya korsan oyunlarda, oyunu çalıştırırken en çok karşılaşılan hatalar;

  1. Ciddi bir problemle karşılaşıldı ve uygulama kapatılacak. Hatalı dosyaya şurada rastlandı
  2. Uygulama düzgün olarak başlatılamadı. 0xc000007b Uygulamayı sonlandırmak için tamam düğmesine tıklayın.

Windows 7-8 ve 10 işletim sistemlerinde 32 bit ve 64 bit sistemlerde oyunu kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Sisteminizin bit değerine göre farklı dosyalar indirmeniz gerekecektir. Öncelikle oyunun normal kurulumunu yaparak hata aldığınız ekrana kadar gelin. Bundan sonraki aşamada aşağıdaki dosyaları indirerek bilgisayarımıza kuruyoruz.

Reklamlar

DirectX web installer yazılımını indirerek bilgisayarımıza kuruyoruz. Kurulum tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.

DirectX End-User Runtime Web Installer

İşletim sisteminize göre Microsoft Visual paketini indirerek kurulumunu yapın. Kurulum tamamlandıktan sonra tekrar bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package 32 bit

Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package 64 Bit

Her ihtimale karşı kullandığınız virüs ve güvenlik yazılımlarını da devre dışı bırakmanızı öneririz. Eğer windows 10 kullanıyorsanız uyumluluk modunu Windows 7 yaparak da deneyebilirsiniz.

İşlem tamamlandıktan sonra oyunu çalıştırmayı deneyiniz. Eğer hala hata alıyorsanız oyunu yeniden kurmayı deneyebilirsiniz. Oyun kurulumunu yaparken veya kurulu bir sürümü çalıştırmak isterken bu dosyaları C:\\Program files klasörü içine atarak çalıştırmayı deneyin. Eğer oyunu korsan olarak indirdiyseniz, indirilen dosyalar eksik olduğu için veya crack dosyalarınızda hata olduğu için sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemler FM 2016 ve FM 2017 de test edilmiş ve oyun tamamen sorunsuz çalıştırılmıştır. Football Manager Crash Dump Hatası Çözümü Ozengen.com 2017

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*