Anasayfa / Oyun / Fifa 2014 Daha iyi Olacak

Fifa 2014 Daha iyi Olacak

Fifa 2014 hakkında konuşan EA’nin yetkili isimlerinden David Rutter, oyunun yeni nesil konsollarda, şimdiki nesle göre çok daha etkileyici gözükeceğini söyledi. Detaylar haberimizde.

Reklamlar

Hem bu nesil, hemde yeni nesil konsollarda boy gösterecek olanFifa 14 ‘ün yapımcı koltuğunda bulunan David Rutter ‘den ilginç açıklamalar geldi.

Fifa 14 ‘ün Playstation 4 ve Xbox One ‘da boy gösterecek olan sürümünün bir port oyunu olmadığının altını çizen Rutter , oyunun yeni nesil konsollarda, şimdiki nesle oranla çok daha etkileyici görüneceğini belirtti.

Reklamlar

Rutter , Playstation 4 ve Xbox One ‘ın teknik olarak kendilerine daha rahat bir çalışma ortamı sunduğunu belirterek, Fifa 14′ te kullandıkları Ignite Engine ‘den de bu sayede sonuna kadar yararlanabildiklerini belirtti.

Fifa 14′ ün yeni nesil için yayınlanacak olan versiyonu ile, şimdiki nesil konsollar için piyasaya sürülecek versiyonu arasında büyük farklılıklar olacağını söyleyen Rutter , bunlara örnek olarak da fazla sayıdaki animasyonları ve oynanış ritmini gösterdi.

FİFA 2014 OYNANIŞ VİDEO
Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*