Anasayfa / Oyun / Diablo 3’ten Korkutucu Tanıtım Videoları

Diablo 3’ten Korkutucu Tanıtım Videoları

3 Eylül’de PS3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmesi planlanan Diablo 3 için korku filmlerini aratmayacak cinsten iki tanıtım videosu yayınlandı.

Geçtiğimiz sene 15 Mayıs’ta PC için raflardaki yerini alan ve kısa sürede elde ettiği satış başarısı ile kırılması zor bir rekora imza atan Diablo 3,şimdide konsollar için geliyor.

Reklamlar

Bu sene sonunda PS3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmesi planlananDiablo 3 için korku filmlerini aratmayacak cinsten iki tanıtım videosu yayınlandı.

Reklamlar

Yayınlanan ilk videoda PS3’ünü açık unutarak uykuya dalan bir oyuncunun, evine sızmaya çalışan şeytani varlıklar görüntülenirken, ikinci videoda ise Halka filmlerinden fırlayıp gelmiş küçük bir kız çocuğu görünüyor.

Diablo 3’ün geliştiricisi olan Blizzard’ın amacı nedir bilinmez ama bu videoların ardından oyunu almaya niyetli olan oyuncuların vazgeçme olasılığı da bir hayli fazla.

BlizzardDiablo 3’ün konsollar için 3 Eylül tarihinde yayınlanacağını daha önceden açıklamıştı. Fakat söz konusu Diablo 3 olunca bu tarihin ertelenmesi bizleri hiç şaşırtmayacaktır.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*