Anasayfa / Oyun / Battle of Immortals Türkiye’de !
Sponsorlu Bağlantılar

Battle of Immortals Türkiye’de !

Battle of Immortals

Sponsorlu Bağlantılar

Joygame, Perfect World ile yaptığı lisans anlaşması sonucunda yepyeni bir online oyunu Türk oyunseverlerin karşısına çıkarıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Perfect World’un gizemli macera oyunu olan Battle of Immortals, hem Çin’de hem de deniz aşırı ülkelerde oyuncuların yoğun ilgisiyle karşılaşan bir oyun olma özelliği taşıyor. Joygame, tüm dünyada büyük ilgi gören bu oyunu Türkiye’ye getirerek Türk MMORPG tutkunlarını büyük bir serüvene davet ediyor. Mayıs ayında oyunseverlerle buluşacak olan oyun, heyecan dolu bir dünyaya girmenizi sağlayacak.

Oyundaki tüm konuşmaların Türkçe seslendirilmesinin yanı sıra oyun içerisinde farklı dillerde gözüken tüm grafik ve yazılar tamamen Türkçeleştirilecek. Joygame tarafından Türk oyuncularla buluşturulacak olan Battle of Immortals kullanıcılara etkileyici görsellik sunacak.

attle of Immortals oyununda oyuncular, aşama kaydettikçe yeni özellikler kazanacak. Toplamda altı sınıfın bulunduğu oyunda dokuz ana bölümden oluşan senaryoda yüzlerce görev, eşya, binek ve yardımcı karakterler, bu mücadelede Türk oyuncularının yardımcıları olacak.

Birçok mitolojik ve fantastik karakterin hikâyesini zenginleştirdiği Battle of Immortal’s oyununda evrenin ölümsüz tanrıları, Ejder Kral’ın karanlık düzenini sona erdirmek için mücadele edecek. Battle of Immortals’da, Türk oyuncuların ilgisini çekecek birçok oyun tipi, özel görevler ve eşyalar da oyunla birlikte gelecek.

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. Temmuz oluyor nerde kaldı bu oyun ??

Bir Yorum Yazın