Anasayfa / İnternet / Youtube Ne Zaman Açılır

Youtube Ne Zaman Açılır

youtube1

Reklamlar

Youtube ne zaman açılacak şeklinde gelen sorular için biraz araştırma yaptık ve sizleride bilgilendirmeye çalışalım. Türker Karapınar’ın haberine göre TİB’in idari kararıyla Dışişleri Bakanlığı’ndaki gizli Suriye toplantısının kayıtlarının yayınlandığı Youtube kapatılmıştı. Gölbaşı Sulh Ceza Mahkemesi de milli güvenlik gerekçesiyle Youtube’a erişimin engellenmesine karar vermişti. Ardından Türkiye Barolar Birliği (TBB) mahkeme kararının kaldırılmasını istemişti. Bu itiraz üzerine Gölbaşı Sulh Ceza Mahkemesi, Anayasa Mahkemesi’nin twitter’ı açar kararını emsal göstererek Youtube yasağını kaldırmıştı. Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığı bu karara itiraz etmişti. İtirazı kabul eden Gölbaşı Asliye Ceza Mahkemesi kararıyla youtube kapalı kalmaya devam etmişti.

Youtube açılmasıyla alakalı öncelikle yasaklı içeriklerin kaldırılması talep edilecektir. Yakın zamanda Youtube’un açılacağını tahmin ediyoruz. Youtube sorunsuz erişim için Zenmate eklentisini kullanabilirsiniz.

Reklamlar

Eklentiyi indirmek için TIKLAYIN

Öncelikle Ücretsiz butonuna basarak eklentiyi tarayıcımıza yüklemeye başlıyoruz.

zenmate 1

Yeni uzantıyı onaylamak için Ekle Butonuna tıklayarak devam ediniz.

zenmate 2

Ekle butonuna bastıktan sonra eklentiniz yüklenmiş olacaktır. , Yüleme bittikten sonra eklentiye e-mail adresinizi yazmanız gerekiyor.  E-posta adresinizi girdikten sonra “Get secured now” butonunu Tıklayarak devam ediniz.

zenmate 3

İşlem tamamlandıktan sonra eklenti size özel bir şifre üretecektir. Bu şifreyi not almalısınız. Şifreyi kurulum bittikten sonra tekrar girmemiz gerekecektir.

Mail adresimizi yazdıktan sonra çıkan mavi ekranda uygulama tarafından üretilen şifreyi giriyoruz. Şifreyi yazdıktan sonra Go it ! butonuna basıyoruz ve işlemi tamamlıyoruz.

zenmate 4

Eklentinin kurulumunu yaptıktan sonra sansürsüz bir şekilde internette gezinebilirsiniz. Eklentiyi aşağıdaki linke tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.  Eklentiyi kullanmak için Chrome tarayıcı kullanmanız gerekmektedir.

Youtube’la ilgili gelişmeleri sayfamızdan aktarıyor olacağız.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*