Anasayfa / Mobil / Whatsapp Inc. İletişim Adresleri
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Inc. İletişim Adresleri

whatsapp-iletisim

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp iletişim bilgilerini paylaşacağız. Telif hakkı bildirimi , iş talepleri , ürün desteği ve sorularınız için iletişime geçebileceğiniz birkaç iletişim yöntemi mevcuttur.

Sponsorlu Bağlantılar

Telif Hakkı ihlali bildirmek ve WhatsApp’ın barındırdığı (bir WhatsApp kullanıcısının profil fotoğrafı, profil ismi, veya durum mesajı gibi) herhangi bir ihlal içeren içeriği kaldırmasını talep etmek için lütfen doldurulmuş telif hakkı ihlali şikayetinizi (aşağıda listelenmiş tüm bilgileri de dahil ederek) ip@whatsapp.com adresine e-postalayın. Ayrıca, doldurulmuş telif hakkı ihlali şikayetinizi WhatsApp’ın telif hakkı sorumlusuna postayla da gönderebilirsiniz:

Whatsapp uygulaması hakkında sormak istediğiniz veya yaşadığınız sorunla alakalı olarak support@whatsapp.com E-posta adresini kullanabilirsiniz. Hesap kapanmaları , numaranızın kullanımının yasaklanması gibi tüm durumlarda bu adresi kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İnsan kaynakları ile iletişime geçmek için bd@whatsapp.com mail adresini kullanabilirsiniz. Her türlü iş görüşmeleri , basın , medya iletişim için bu adres kullanılabilir.

Whatsapp yetkililerine ulaşmak için herhangi bir telefon numarası yoktur. Bu konuda internette bulunan numaralara kesinlikle itibar etmeyiniz.

Şirket adres bilgileri:

WhatsApp Inc. Attn: WhatsApp Copyright Agent 1601 Willow Road Menlo Park, California 94025 United States of America ip@whatsapp.com

Whatsapp’ta yaşadığınız tüm problemler için sitemizi kullanabilirsiniz. Arama yaparak sorun yaşadğınız konu hakkında makalelere ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. bi numarayla msj laştım ama şimdi sildim tekrar msjları alabilirmiyim

Bir Yorum Yazın