Anasayfa / Sosyal Medya / Twitter Hesabı Nasıl Açılır Kolay Anlatım

Twitter Hesabı Nasıl Açılır Kolay Anlatım

Twitter’a nasıl üye olunur resimli olarak anlatıp hesap açmanıza yardımcı olmaya çalışacağız. Resimli anlatımımızı takip ederek Twitter hesabı açabilir, Twitter için mail adresi alabilirsiniz.

Reklamlar

Öncelikle hesap açmak için https://twitter.com/signup adresine giriş yapın.

Form bilgilerini aşağıdaki gibi belirleyin.

Reklamlar

Ad ve soyadı

E-posta adresi

Şifre 

Kullanıcı adı

Twitter için mail adresiniz yoksa aşağıdaki anlatımı uygulayabilirsiniz.

twitter kayıt

 Hesabımı oluştur’a tıklayarak hesabınızı açabilirsiniz.

 Twitter için E-posta Hesabı alma

E-posta hesabı alacağımız sayfaya giriş yapıyoruz. Giriş için Tıklayın

Aşağıdaki gibi formu doldurun.

Ad soyad bilgileriniz doğum tarihi gibi bilgilerinizi doğru bir biçimde yazın.

Mail hesabınız için oluşturduğunuz şifrenin zorluk derecesine dikkat edin. Doğum tarihi gibi rakamlar yerine biraz daha zor kombinasyonlar belirleyin.

Doğrulama kodunu dikkatli bir biçimde okuyun ve onaylama kutucuğuna yazın.

Bütün bilgilerinizi doğru bir şekilde girdiğinizden emin olduktan sonra Hesap oluşturun butonuna basarak e-posta alma işlemini tamamlayın.

Görselde gördüğünüz gibi hatalı bir işlem yaptığınız zaman anlık olarak uyarılırsınız. Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi şifremizi onaylama sırasında hata yaptığımız için Bu parolalar eşleşmiyor şeklinde hata aldık. Kullanımda olan bir kullanıcı adı seçtiğiniz zaman “Bu e-posta adresi başka birine ait. Lütfen farklı bir adres deneyin veya şunlardan birini kullanın” , herhangi bir kutucuğu boş geçtiğiniz zaman “Bu bilgi gereklidir” şeklinde uyarılar alırsınız.

hotmail kaydol

Hesabı açtıktan sonra mail hesabınıza otomatik olarak yönlendirileceksiniz.  Mail hesabını açtıktan sonra başta anlattığımız gibi Twitter sayfasına giriş yaparak almış olduğunuz mail adresini yazarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.  Twitter hesap açabilmeniz için gerekli bütün işlemleri resimli olarak sizlere anlatmaya çalıştık adım adım uygulayarak kolaylıkla hesabınızı açabileceğinizi düşünüyoruz. Twitter Hesap açma 2014

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*