Anasayfa / İnternet / Tumblr hassas içerik nasıl kapatılır

Tumblr hassas içerik nasıl kapatılır

Tumblr’de uygun olmayan içerikler için “hassas içerik” uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Örneğin; içinde çıplaklık barındıran sanatsal, eğitim amaçlı veya gazetecilik gönderileri, hassas içerik olarak sayılabilir. Hassas içerik uyarısını, aşağıdaki işlemleri uygulayarak kapatabilirsiniz.

Reklamlar

Hassas içerik nasıl kapatılır ?

Ayarlara git: Sekme çubuğundaki küçük insan silüetine, sonra da ayarlara tıkla.

Filtreleme alanında, filtrelenmiş herhangi bir alan varsa Remove diyerek bu etiketi açık duruma getirebilirsiniz veya herhangi bir etiketi yazarak kapatabilirsiniz.

Reklamlar

Android cihazlarda;

Ayarlara git: Sırayla sekme çubuğundaki küçük insan silüetine, sonra sağ üst köşedeki dişli simgesine, sonra da ”Genel Ayarlar”a dokun. ”Ayıklama” bağlantısına dokunun, sonra da Güvenli Mod düğmesini açın..

iPhone telefonlarda;

Tumblr uygulamasından çıkıp, cihazının Ayarlar uygulamasına git. ”Tumblr”ı bulana kadar sayfayı aşağı kaydır. ”Güvenli Mod” bağlantısını ara ve ayarı kapalı duruma getirin.

Yeni güncellemeden sonra Güvenli mod otomatik olarak bütükn kullanıcılarda açıktır ve yaşını 18 altı olarak hesapladığımız bütün kullanıcılarımız için açık kalacaktır.Eğer yaşınızı 18’den küçük seçmediyseniz uyarı ile karşılaşmayacaksınız.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*