Anasayfa / İnternet / AutoKMS Virüsü nasıl temizlenir?

AutoKMS Virüsü nasıl temizlenir?

Bu yazımızda, AUTOKMS virüsünü nasıl temizleyeceğinizi paylaştık. Bu virüs, özellikle ücretsiz Windows crack’leri ile bilgisayarınıza bulaşmaktadır. Bilgisayar kullanımınızı oldukça kötü etkileyen virüsten kurtulabilirsiniz. Bu kılavuz, hem bireysel kullanıcılar hem de büyük şirketler tarafından ücretsiz olarak uygulanabilir.

Reklamlar

Crackli bir şekilde aktivasyon edildiğinde böyle bir şey ile karşılaşırsınız yani Windows lisansı için KMSPico kullanılmış ve tarama yapınca da bu virüsü belirtmiş. Aşağıda ki programlarla bilgisayara tarama yapın.

Programı çift tıklayıp çalışıtırın. Otomatik olarak komut satırı açılarak virüs taraması yapılacaktır. Tarama bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir. Yeniden başlatma işleminden önce aşağıdaki adımları takip edin.

Reklamlar

Programı indirmek için Tıklayın.

Zemana AntiMalware yazılımı, gerçek zamanlı koruma, Bootkit ve Rootkit koruması , tarayıcı temizliği , keylogger temizliği gibi birçok hizmet sunmaktadır. Program 15 gün ücretsiz kullanım sunmakta ve Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Yazılımı indirip bilgisayarınıza kurun.

Programı çalıştırdıktan sonra “Tara” seçeneğine tıklayarak tarama işlemini başlatın. Tarama ortalama 2-3 dk sürmektedir.

Tarama tamamlandıktan sonra listelenen virüs ve zararlıları karantinaya al veya sil seçeneklerini kullanarak silebilirsiniz. Eğer herhangi bir zararlı tespit edilemediyse, “Tebrikler ! Bilgisayarınız temiz :)” uyarısını göreceksiniz.

Tarama bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatarak kontrol edebilirsiniz. Şimdi konuşalım ve tartışalım AutoKMS.exe dosya bilgiler. Bu AutoKMS.exe dosyasının, AutoKMS bölgesine ait olan ve kendisini AutoKMS bölgesine bağlayan bir tür yazılım bileşeni olduğunu unutmayın. Bu dosya iki kişi tarafından kodlandı anonim 2010 yılı boyunca geliştiriciler. Ayrıca, bu dosya genellikle ve genellikle “C: \ Windows \ AutoKMS \ AutoKMS.exe”. Bazen şu biçimde yüklenir: “C: \ Windows \ AutoKMS.exe”. Kullanıcıların, Microsoft ” Toplu lisanslı kopyalar.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*