Anasayfa / Yazılım / Trafik Stress’inden Uzaklaştıran Uygulamalar

Trafik Stress’inden Uzaklaştıran Uygulamalar

android araç

Reklamlar

Android uygulamalar her alanda olduğu gibi araç kullanımı sırasında da bizlere büyük bir kolaylık sağlamaktadır.  Trafikte karşınıza çıkabilecek her türlü sorunlarda , yol durumlarında , hava durumlarında bu uygulamalar sayesinde işlerimizi biraz daha kolaylaştırabiliriz.

İşte araç kullananlar için önerdiğimiz faydalı android uygulamalar.

Reklamlar

Waze Sosyal GPS Trafik

Dünya genelinde 30 milyondan fazla kullanıcıya sahip Waze uygulaması sayesinde , birçok trafik bilgisini anlık olarak alabilirsiniz. Trafiğin sosyal alanı diye tabir edebileceğimiz waze ile sizde trafik hakkında bilgileri paylaşabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından sunulan bu bilgiler sayesinde trafikte birçok olaya hazırlıklı olabilirsiniz.

Yolda kaldığınızı düşünün , Waze sayesinde birçok sürücüden anında yardım isteyebilirsiniz.

Trafikte çok fazla zaman geçirenler için vazgeçilmez bir uygulama olacağının garantisini veriyoruz.

İNDİRWaze Social GPS Traffic & Gas

Trapster Radar ile Cezalara Son

Trapster sürülerin konumunu GPS ile anlık olarak takip ederek hız kontrol ve trafik ışığı noktaları konusunda sizleri uyararak cezalardan koruyor.

Kullanıcıların desteğiyle işleyen uygulama bu yönüyle son derece doğru bilgiler sağlıyor. Siz de radara veya kırmızı ışık tespit noktalarına denk geldiğinizde Trapster’a ekleyebilir ve diğer sürücülere yardımda bulunabilirsiniz.

İNDİRTrapster

Arabam Nerede Car Locator

Bu uygulamayı kullanarak aracınızı nereye park ettiğinizi kolayca bulabilirsiniz. Bu görev için GPS teknolojisinden faydalanan uygulama aracın park edildiği konumu işaretleyerek üç boyutlu harita üzerinde gösteriyor.

Elbette hata payı konusu da düşünülmüş ve bu konuda kullanıcılara mümkün olduğunca yardım ediliyor. Zaten hata payı seviyesi çok aşırı değil, birkaç metreden ibaret. Unutkan bir yapınız varsa veya kalabalık ortamlarda park ettiğiniz aracınızı geri döndüğünüzde daha kolay bulmak için bir uygulama arıyorsanız Car Locator’ı mutlaka denemelisiniz.

İNDİRCar Locator

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*