Anasayfa / Multimedya / Telefonunuz için En iyi Alarm Uygulaması

Telefonunuz için En iyi Alarm Uygulaması

Merhaba Ozengen.com takipçileri. Bugün sizlerle, telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi alarm uygulamasını tanıtacağız. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Bu yazı kesinlikle herhangi reklam veya ticari bir amaçla yazılmamıştır. Bütün alarm uygulamalarını inceleyerek uzun süreli bir kullanım sonrası yaptığımız bir tespittir.

Reklamlar

Markette birçok alarm uygulamasını görebilirsiniz. Bu uygulamalarda sayısız özellikler bulabilirsiniz fakat biz sadece alarm uygulaması arıyoruz değil mi ? Çok fazla karışıklığa gerek duymadan , sabah kalmamıza yardımcı olacak bir alarm uygulaması.

Sade, pratik, kullanımı oldukça kolay ve tamamen işlevsel bir uygulama olan Alarmy’i denemenizi şiddetle öneririz.

Reklamlar

Alarmınızı kurun, eğer ağır bir uykunuz varsa, rahatsız edici seslerden birini seçin , alarmı susturmak için sunulan yöntemlerden birini seçin işlem bu kadar !(Fotoğraf çek, salla, Matematik problemleri , Barkod okutma)

Örneğin; “Yatak odasından çıkmadan uyanamam” diyorsanız ve uykunuz gerçekten çok ağırsa, alarmı susturmak için mutfağınızda bulunan bir ürünün barkodunu tanımlayın. Barkodu susturmak için sabahları bu barkodu okutmanız gerekecektir. Bu gerçekten çok iyi düşünülmüş bir özellik. Daha sıradan bir susturma yöntemi için matematik problemlerini öneririz.

Alarm ile dilediğiniz kadar alarm oluşturabilirsiniz. Alarmlarınızı isimlendirerek, günlere göre düzenleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz alarmın üstüne tıklayarak ayarlarına ulaşabilirsiniz.

Alarm sesleri konusunda da oldukça güzel bir özellik sunulmuş “Gürültülü zil sesleri“. Gürültülü birçok ses sunuluyor ve bu seslerin sizi yatağınızdan zıplatacağına emin olabilirsiniz. Tabi hafif bir uykunuz varsa hafif müziklerde seçebilirsiniz.

Uygulama ayarları , yazımızın başında belirttiğimiz gibi sade bir arayüze sahip. Alarmlar ve diğer ayarlara kolaylıkla erişebilirsiniz.

Android telefonlara indirmek için TIKLAYIN.

ios ( iPhone) telefonlara indirmek için TIKLAYIN.

Alarmy uygulamasını kullandıktan sonra görüşlerinizi iletirseniz seviniriz. Basit ve işlevsel bir alarm uygulaması arıyorsanız bu uygulamayı beğeneceğinizden eminiz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*