Anasayfa / Sosyal Medya / Telefon numarasından instagram hesabı bulma

Telefon numarasından instagram hesabı bulma

Instagram’da telefon numarasına göre arkadaşlarınızı bulabilirsiniz. Telefon rehberinize kayıtlı kişilerin, instagram hesabı varsa eğer kişiler ekranından bu hesapları görebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook arkadaşlarınızın da bu yöntem ile instagram hesabını bulabilirsiniz.

Reklamlar

Telefon numarasından instagram hesabını öğrenmek için, öğrenmek istediğiniz kişinin rehberinize kayıtlı olması gerekmektedir. Ayrıca instagram uygulamasına rehber görüntüleme izni vermeniz gerekiyor. Eğer uygulamaya yetki vermediyseniz, ilgili seçeneklere giriş yaparken izin talebinde bulunacaktır. İzni vererek özelliği kullanabilirsiniz. Rehber iznini vermemeniz durumunda bu seçeneği boş göreceksiniz.

Şimdi işlemin nasıl yapıldığına bakalım.

Reklamlar

Telefon numarasından instagram hesabı nasıl bulunur ?

Telefondan instagram uygulamasına giriş yaparak, ekranın sağ üst köşesinde bulunan 3 nokta simgesine dokunun.

Bu menüden instagram ayarlar sayfasına yönlendirileceksiniz.

Instagram ayarlar sayfasında Kişiler seçeneğine tıklayın.

Takip edilecek kişileri bul instagram’da insanların bağlantı kurmasına yardımcı olmak için, kişilerin sürekli senkronize edilip sunucularımızda saklanmasını seçebilirsin. Kimleri takip edeceğini sen seçersin. Senkronizasyonu durdurmak için istediğiniz zaman bağlantıyı kesebilirsiniz.

İlgili ekranda “Başla” seçeneğine dokunarak işleme başlıyoruz.

Bu ekranda rehber görüntüleme izni talep edilirse, izin ver seçeneğini işaretleyerek devam edin.

Kişiler Keşfet ekranında Bağlantılar sekmesi altında rehberinizdeki arkadaşlarınızın instagram hesabını görebilirsiniz. Ayrıca Facebook ekranında, Facebook arkadaşlarınızı görebilirsiniz.

Dilerseniz tümünü takip et seçeneğine tıklayarak rehberinizdeki tüm arkadaşlarınıza takip isteği gönderebilirsiniz. İşlem bu kadar!

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*