Anasayfa / Multimedya / Spotify şifre nasıl değiştirilir

Spotify şifre nasıl değiştirilir

Spotify uygulamasında, şifre değiştirme menüsünü arıyor fakat bulamıyor musunuz ? Boşuna zaman kaybetmeyin. Maalesef Spotify mobil uygulamasında şifre değiştirme menüsü yoktur. Kullanıcıların hepsi uygulama üzerinde bu menüyü arayarak çok zaman kaybetmektedir. Spotify bu konuda sadece web sürümünde şifre değiştirme seçeneği sunmaktadır. Bu yüzden şifre değiştirmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

Reklamlar

Şifre değiştirme linkini kullanarak kolayca şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Spotify şifre değiştirme linki

Web’den parolanı değiştir linkine tıklayın.

Reklamlar

Spotify hesabınıza giriş yapın.

Açılan ekranda geçerli parolanızı ve yeni parolanızı yazarak “Yeni parola belirle” seçeneğine dokunarak şifre değiştirme işlemini tamamlayabilirsiniz. İşlem bu kadar !

Dilerseniz Spotify sitesini kullanarak, hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesap > Parolayı değiştir seçeneklerine tıklayarak da ilgili menüye giriş yapabilirsiniz.

Resimli anlatımı takip ederek Spotify şifreniiz değiştirebilirsiniz. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız, şifre sıfırlama menüsünü kullanarak şifre değiştirme adımlarının mail adresinize yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. İşlem hakkında yorum gönderebilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*