Anasayfa / İnternet / Mozilla Firefox Geçmişi Nasıl Silinir
Sponsorlu Bağlantılar

Mozilla Firefox Geçmişi Nasıl Silinir

Mozilla Firefox tarayıcı geçmişini silmek için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. Firefox girilen sayfaları depolar ve bir dahaki açılışınız için hafızada tutar. Firefox otomatik olarak veya talep üzerine tarihin tamamını veya bir kısmını silmenize olanak sağlar. Bu makalede, geçmişini temizlemek için nasıl ve otomatik geçmişinizi temizlemek için Firefox nasıl ayarlanacağı açıklanır Grdiğiniz siteler haricinde, Firefox’un önbelleği siz internette gezinirken görselleri, betikleri ve web sayfalarının diğer parçalarını geçici olarak depolar. Bu makale ile Firefox’un önbelleğinin nasıl temizleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ayarlar simgesine tıklayarak chrome ayarlar Geçmiş seçeneği altında veya Alt tuşuna basıp geçmiş seçeneğinden “Tüm geçmişi sil” seçeneğine tıklıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Menüyü açmak için “Ctrl + Shift + Del” tuşuna’da basabilirsiniz.

Firefox temizleme

Sponsorlu Bağlantılar

Tarama ve indirme geçmişini işaretledikten sonra “Şimdi temizle” butonuna basarak geçmişi temizleyebilirsiniz.

Geçmişinizin kaydedilmeden sayfalarda gezinmek istiyorsanız Ayarlar’dan gizlilik seçeneğine girerek “Sitelere izlenmek istemediğimi söyle” ve ” geçmişi asla hatırlama” seçeneğini işaretleyerek, geçmiş kaydedilmeden internette gezinebilirsiniz. Firefox hakkında diğer makaleler için sayfamızda arama yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın