Anasayfa / Mobil / Moda Uygulamaları Android

Moda Uygulamaları Android

moda android

Reklamlar

Bugün sizlere en iyi moda takip uygulamalarını tanıtacağız. Özellikle bayanların yakından takip ettiği moda dünyası, günümüzde instagram üzerinden takip edilmektedir. Piyasada birçok moda uygulamaları olmasına rağmen bayanlar instagram’da modacıların yayınladığı fotoğraflarla yetiniyor.

Aşağıdaki uygulamaları kullanarak modayı ayağınıza getirebilirsiniz. Sayfalar, siteler , moda blogları vb. birçok platormda bulunan bütün bilgileri bu uygulamaları kullanarak kolayca takip edebilirsiniz.

Reklamlar

Beautylish bayanlar’ın vazgeçilmezi olacak

Moda dendiği zaman akla ilk gelen elbiseler olmasına rağmen durum hiçte öyle değildir. Beautylish sayesinde modadan, makyaj dünyasına , güzellik bilgilerine kadar birçok bilgiye anında erişebilirsiniz.

Takip ettiğiniz markalarınızın en son ürünleri, en son saç stil, gelinlik, makyaj ve tırnak trendleri, cilt bakımı konusunda güzellik ipuçları, bulabileceğiniz bu uygulamayı kaçırmamanızı öneriyoruz.

İNDİRBeautylish

fashiolista profil

Modanın sosyal dünyası “Fashionlista”

Fashionlista , modanın sosyal bir platformudur.  Uygulama sayesinde kullanıcılar moda tercihlerini paylaşarak diğer kullanıcılarla etkileşime girebiliyor. Twitter ve instagram gibi etiket özelliğini kullanarak resim paylaşımı yapabilirsiniz.

Uygulamada arayıp bulduğunuz kıyafet ve kombinasyonları nerelerden satın alabileceğinizi de görebilirsiniz.

Uygulamayı şiddetle öneriyoruz.

İNDİRFashiolista

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*