Anasayfa / Sosyal Medya / Linkedin Hesabı Nasıl Silinir

Linkedin Hesabı Nasıl Silinir

Linkedin hesabınızı menüyü kullanarak veya hesap kapatma linkini kullanarak kapatabilirsininiz. Hesabınızı kapattığınız zaman profilinize erişilemez. Eğer premium bir hesaba sahipseniz , hesabı kapatmadan önce basic hesaba geçiş yapmanız gerekmektedir. Hesabınıza 20 gün içerisinde giriş yaparsanız , bağlantılarınızı ve bilgilerinizi kaybetmeden hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu süreyi aşan hesaplar tekrar giriş yapmak için yeni hesap açmalıdır. Hesap silme işlemlerine başlamadan önce hesabınızdaki yedeklerinizi indirebilirsiniz.

Reklamlar

Linkedin hesabı nasıl kapatılır ?

Kapatma linki kullanarak veya ayarları takip ederek hesabınızı kapatabilirsiniz.

Linkedin hesap kapatma linki için Tıklayın.

Reklamlar

 

Bu hesabı neden kapatmak istediğinizi anlatın: Diğer seçeneğine tıklayarak geri bildirim ekranına yazmak istediğiniz birşeyler varsa yazarak ileri seçeneğine tıklayın.

Hesap güvenliğiniz için kapatma işlemini başlatmadan önce hesap şifrenizi girmeniiz talep edilmektedir. Son ekranda hesap şifrenizi yazarak Hesabı kapat seçeneğine tıklayın.

Linkedin’den herhangi bir davet veya e-posta almak istemiyorsanız “Davetiyeler de dahil, Linkedin e-posta iletişimleri aboneliğimi iptal et” tikini de işaretleyebilirsiniz.

Eğer profil ayarlarından menüye giriş yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Linkedin ana sayfanızın en üst bölümündeki Ben simgesini tıklayın.
  2. Açılır listeden Ayarlar ve Gizlilik’i seçin.
  3. Abonelikler kısmının altında Linkedin hesabınızı kapatma’nın yanındaki Değiştir’i tıklayın
  4. Hesabınızı kapatma nedeninizi seçin ve İleri’yi tıklayın.
  5. Hesap şifrenizi girin ve Hesabı kapat’ı tıklayın.

İşlemleri tamamladıktan sonra hesabınız kapatılmış olacaktır. Hesap kapatma işlemini iptal etmek için hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz. Eğer 20 gün içinde hesaba giriş yapmazsanız bilgileriniz tamamen silinmiş olacaktır.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*