Anasayfa / Teknoloji / iPhone Telefonunuz için En iyi Yarış Oyunları Ücretsiz

iPhone Telefonunuz için En iyi Yarış Oyunları Ücretsiz

Sports Car Challenge 2

Sport car

Reklamlar

Volkswagen Tarafından sunulan ve tamamen ücretsiz olan Sport Car Challenge 2 Oyuncular için oldukça eğlenceli ve kaliteli bir araba yarışı sunuyor. Oyun tamamen ücretsiz ve ücretsiz araba yarışları içinde en iyilerden biri. Sport Car Scallenge 2 Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche ve Volkswagen gibi yüksek kalitede arabalar ile sizlere kıyasıya bir yarış hissi yaşatacaktır.

Oyun modları:

Reklamlar
  • Hayalet araba ile zamana karşı yarış
  • Slalom
  • Fren yapma

Yarış oyunu tutkunları için Şiddetle öneriyoruz. iyi eğlenceler.

İNDİR: Sports Car Challenge 2

Dr. Driving

dr-driving_4

Dr. Driving sizlere muhteşem bir sürüş zevki verecek güzel bir araba yarışı. Need for speed serisinde bulunan senktron kaymaları bu oyunda sıfıra indirilmiş. Ses ve grafikler çok gerçekçi bir sürüş zevki yaşatıyor. Ko-pit ekran sürüşüde sürüş zevkinizi arttıracak.

Facebook hesabınızla giriş yaparak arkadaşlarınızla puanlarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca facebook hesabınızla giriş yaptığınız zaman hediye olarak 100 altın alıyorsunuz. Altınlarınızı arabanız için kullanabilirsiniz. iyi eğlenceler diliyoruz.

İNDİR: Dr. Driving

Asphalt 8: Airborne

asphalt 8

Asphalt 8 Airbone yepyeni fizik motoruyla ve güçlendirilmiş sürüş deneyimiyle sizlere gerçek bir araba sürüş hissi veriyor. Asphalt serisi oynanış itibari ile tamamen aksiyona odaklanmış durumda. Asphalt 8 airbone çıktığı andan itibaren Apple Store’da en çok indirilen oyunlar arasına girmeyi başardı. Oyunda ve Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari ve Pagani Honda gibi en iyi markalar ve modellerinden oluşan seçenekler ile rampalardan uçma, 360 derecelik atlayış yapma, viril dönüşleri, akrobatik hareketler ve havada manevra yapabilme özellikleri sayesinde oldukça keyifli bir araba yarışına tanıklık edeceksiniz.

Kaliteli ve eğlenceli bir araba yarışı arıyorsanız. Aradığınızı buldunuz. iyi eğlenceler.

İNDİRAsphalt 8: Airborne

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*