Anasayfa / Mobil / iPhone reset yeniden başlatma tuş kombinasyonu

iPhone reset yeniden başlatma tuş kombinasyonu

iphone restart

iphone restart

Reklamlar

iPhone telefonlarda ve Apple cihazlarda bazı durumlarda cihazınızı “Yeniden başlatmanız” gerekebilir. Tabi bu bahsettiğimiz yeniden başlatma işlemini, cihazınızı kapatıp açarak yapabiliyorsunuz fakat yaşadığınız problem bunu yapmanızı engellediği zaman ne yapacaksınız ? Örnek olarak telefonunuzun dokunmatiği çalışmıyor ve telefonu yeniden başlatmanız gerekiyor. Dokunmatik çalışmadığı için “Yeniden başlatma tuş kombinasyonunu” kullanmanız gerekecektir.

Cihazı yeniden başlatmak her teknolojik cihazda olduğu gibi, telefonlardada birçok sorunun çözülmesini sağlamaktadır.

Reklamlar

Bu işlemi yapmak için  yapacağınız işlem oldukça kolay ; “Ses kısma + Home + Power” tuşlarına aynı anda basınız. Telefonunuzun ekranı kapanana kadar tuşlara basılı tutmaya devam edin.

iPhone resetleme

Ekran kapandıktan sonra cihazınız yeniden başlayacaktır. “Ses kısma + Home ” kısayol tuşları ile ekran kapatma menüsünü’de getirebilirsiniz fakat ekranı kaydıramadığınız için işlem başarısız olacaktır. Yeniden başlatma öncesinde çalışmayan özelliği , yeniden başlattıktan sonra deneyebilirsiniz.  Apple cihazlarınız hakkında tüm soru ve sorunlarınız için sitemizde kaynaklara ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*