Anasayfa / Instagram / instagramda silinen sohbeti geri getirme var mı ?

instagramda silinen sohbeti geri getirme var mı ?

Instagram hakkında en çok sorulan sorulardan birine değineceğiz. Instagram’da silinen sohbeti geri getirme şansımız var mı ? Bu konuda internette araştırma yaptığınız zaman birçok farklı içeriğe ulaşabilirsiniz. Bu içerikleri bir çoğu yanıltıcı ve kullanıcılar için zaman kaybı desek yanlış olmaz. Eski Instagram sürümlerinde bulunan bir açık sayesinde, silinen sohbetler geri getirilebiliyordu fakat şuan bu açık tamamen kapatılmış durumdadır.

Reklamlar

Instagram’da kesinlikle silinen sohbet geri getirilemez! Şuan sunulan özellikler ile instagram mesajlarını kurtarma gibi bir şansınız yoktur.

Instagram mesajları, diğer anlık mesajlaşma uygulamalarından farklı olarak, sadece instagram sunucularında tutulmaktadır. Diğer birçok uygulama, telefonunuzda verileri barındırdığı için, veri kurtarma veya çeşitli geri döndürme yöntemleri ile mesajlar, paylaşımlar gibi özel bilgilere erişilebilir fakat instagram’da böyle bir durum yoktur.

Reklamlar

Silinen mesajları geri getireceğini söyleyen veya buna benzer uygulamada bulunmayan özellikleri vadeden uygulama ve websitelerine özellikle dikkat etmenizi öneririz. Bu tarz siteler, hesaplarınızı hedef alır. Kişisel bilgilerinizi korumak için bu servislere dikkat etmeniz gerekmektedir.

Instagram hakkında merak edilen tüm sorular için sitemizde arama yapabilir, ilgili makalelere ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*