Anasayfa / Instagram / instagram gönderi bildirimleri nasıl açılır

instagram gönderi bildirimleri nasıl açılır

İnstagram gönderi bildirimlerini açmak veya kapatmak için bildirim ayarlarını kullanabilirsiniz. Beğenmeler, olduğun fotoğraflarda beğenmeler ve yorumlar, olduğun fotoğraflar, yorumlar, yorum beğenmeleri ve başa tutturmalar, ilk gönderi ve hikayeler gibi birçok gönderinin bildirimi almak veya kapatmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Reklamlar

Takipçilerinizin tüm etkinliklerini takip etmek ve olan bitenden haberdar olmak için bildirimler seçeneğini size uygun şekilde düzenlemeniz gerekmektedir. Eğer telefonunuza gelen bildirimlerden rahatsız oluyorsanız, tüm bildirimleri kapatabilirsiniz. Sadece belirli kişilerin etkinlikleri hakkında bildirimler alabilir veya herkesin paylaşımlarını bildirim sayesinde takip edebilirsiniz. Bildirim ayarlarını düzenlemek için;

İnstagram bildirimler nasıl kullanılır ?

İnstagram uygulamasını açarak “Ayarlar” seçeneğine giriş yapıyoruz.

Reklamlar

Ayarlar ekranında “Bildirimler” seçeneğine girin.

Tümünü durdur; seçeneğini kullanarak belirlediğiniz sürede tüm bildirimleri kapatabilirsiniz. Takip edilen ve Takipçiler ya da instagram’dan gelen bildirimler için ilgili seçeneklere giriş yapabilirsiniz.

Gönderi bildirimlerini düzenlemek için “Gönderiler, Hikayeler ve Yorumlar” seçeneğine giriş yapıyoruz.

İlgili ekranda, tüm bildirim örneklerini görebilirsiniz. Diediğiniz seçeneği tamamen kapatabilir veya kimden gelen bildirimleri görmek istediğinizi seçebilirsiniz.

instagram bildirimleri ile ilgili detaylı ayarları görebilmek için “Sistem ayarlarında ek seçenekler” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Sistem ayarlarında yaptığınız ayarlar, cihazdan giriş yapılan tüm hesapları etkilemektedir. Diğer bildirim ayarları, sadece mevcut hesabınız için geçerlidir.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*