Anasayfa / İnternet / Güncelleme Nasıl Yapılır Android, ios, Windows

Güncelleme Nasıl Yapılır Android, ios, Windows

Android , ios ve Windows işletim sistemi telefonlarda güncelleme nasıl yapılır ? Marka ve modellere göre detaylı olarak anlatmaya çalışacağız. Telefonların güvenli ve daha hızlı çalışabilmesi için bu güncellemeleri düzenli olarak yapmamız çok önemlidir. Güncellemelerin birkaç farklı yolu vardır fakat bugün sadece telefonunuzun güncelleme menüsünü kullanarak bu işlemi nasıl yapacağınızı anlatacağız. Bunun haricinde üreticilerin sunmuş olduğu yazılımlar ile de güncelleme yapılabilir. Bu konuda detaylar için sitemizde arama yapabilirsiniz.

Reklamlar

Günceleme işlemi için telefon markanıza göre aşağıdaki adımları takip edin.

LG telefonlarda güncelleme Nasıl Yapılır ?

LG Telefonlarda güncelleme yapmak için; Ayarlar / Telefon hakkında / Güncelleme Merkezi adımlarını takip edebilirsiniz. Eğer sisteminin güncelse “En Güncel Os sürümünü kullanıyorsunuz” uyarısını göreceksiniz.

Reklamlar

lg guncelleme

iOs , iPhone telefonlarda güncelleme nasıl yapılır ?

Ayarlar / Genel / Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek güncelleme menüsüne giriş yapıyoruz. Eğer güncel bir yazılım varsa yazılıma dokunarak güncelleme yapabilirsiniz.

iphone güncelleme

Samsung telefonlarda güncelleme nasıl yapılır ?

Ana ekranda Ayarlar / Cihaz hakkında / Yazılım güncellemeleri menüsü takip ederek samsung telefonlarda güncelleme yapabilirsiniz.

samsung guncelleme

General Mobile telefonlarda güncelleme nasıl yapılır ?

Ayarlar / Telefon hakkında / Sistem güncellemeleri adımlarını takip ederek , mevcut güncelleme varsa telefonunuzu güncelleyebilirsiniz.

general mobile guncelleme

Lenovo telefonlarda güncelleme nasıl yapılır ?

Sistem / Telefon hakkında / Sistem güncelleme seçeneklerini takip ederek lenovo telefonlarda güncelleme yapabilirsiniz.

lenovo guncelleme

Nokia , Microsoft telefonlarda güncelleme nasıl yapılır ?

Windows işletim sistemli telefonlarda Ayarlar / Sistem / Telefon güncellemesi menüsünü takip edin. Eğer güncel bir yükleme varsa bu ekrandan güncelleme adımlarını takip ederek güncelleme yapabilirsiniz.

windows guncelleme

Diğer birçok marka telefonlarda güncelleme işlemi neredeyse aynı menüleri takip ederek yapılmaktadır. Acer,Alcatel ,Amazon, Apple, Asus, Avea Türk Telekom, BenQ Siemens , BlackBerry , Casper, Dell , Doogee, ,General Mobile ,HP , HTC , Huawei ,Lenovo , Microsoft, Motorola,Nokia , OnePlus,Reeder, Samsung ,Sony , Sony Ericsson, Turkcell, Vestel, Vodafone, Xiaomi telefonlarda aynı adımlar ile güncelleme yapılabilir.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*