Anasayfa / Bilişim / Gereksiz Maillerden Kurtulun – Engelleyin
Sponsorlu Bağlantılar

Gereksiz Maillerden Kurtulun – Engelleyin

gereksiz mail

Merhaba arkadaşlar. Mail kullanıcıları için ciddi bir sorun olan spam ve reklam maillerini nasıl engelleyebiliriz konusuna değinmek istiyorum. Mailini aktif bir şekilde kullanan kullanıcılar için çok ciddi bir sorundur. Reklamlar , spam mailleri , hiç tanımadığınız insanlardan gelen mailler zamanla çok can sıkıcı bir hal alır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu maillerin çoğu kullanıcıyı aldatmaya yönelik bilgiler içermektedir. Bunun dışında bilgilerinize sızmak ve zararlı yazılımlar bulundurunlarda vardır. Bu konuda çok bilinçli bir kullanıcı olsanız bile bazen dalgınlığınıza gelebilir ve bu maillere giriş yapıp linklere tıklayabilirsiniz. Bu konuda en güzel önlem bu mailleri tamamen engellemek olacaktır. Sizlere önereceğim uygulama ile mailleri istediğiniz gibi engelleyebilir ve engellediğiniz mailleri dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Uygulamanın web sayfası ve kullanımı oldukça kolaydır.

Uygulamaya giriş yapmak için Tıklayın

Sponsorlu Bağlantılar

Clean up your inbox

Save time on email with Unroll.me

Get Started Now butonuna basarak uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Butona bastıktan sonra kullanmış olduğunuz mail adresini girmeniz gerekiyor.

mail cleaner

Mail adresinizi yazdıktan sonra mail servisinizi kullandığınız sayfaya yönlendirileceksiniz. Burada güvenle kullanıcı adı ,şifrenizi girerek uygulamaya izin verebilirsiniz.

Uygulamaya izin verdikten sonra aktif olarak kullanabilirsiniz. Yukarda linkini verdiğimiz sayfa aracılığı ile uygulamayı kullanabilirsiniz. Mail yönetimi ve temizleme ekranı oldukça pratiktir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın