Anasayfa / Oyun / Fifa 2015 Nasıl Türkçe Yapılır

Fifa 2015 Nasıl Türkçe Yapılır

fifa 2015 turkce

Reklamlar

Bildiğiniz gibi Fifa 2015‘te bu yılda Türkçe dil desteği yoktur. Oyunu Türkçe oynamak veya türkçeleştirmek isteyen oyuncular için Fifa 2015‘i nasıl Türkçe yapacağınızı anlatalım.

Oyunu Türkçe oynamak için Türkçespiker web sitesi tarafından hazırlanan yamayı indirip kurmanız gerekiyor.Yamayı kurduktan sonra, FIFA 15‘deki yazılar artık Türkçe oluyor. Spor toto süper lig bile olmasına rağmen henüz EA games FIFA oyunlarında Türkçe dil desteği sağlamıyor. FIFA exTReme ekibimiz kolları sıvadı ve sizin için ingilizce yazıları Türkçeleştirecek bir yama hazırladı. Detaylar ve linkler konunun devamında… FIFA 15 PC Türkçe Dil Yaması Artık FIFA 15 içindeki yazılar Türkçe! FIFA 15 PC versiyonundaki ingilizce metinler TSC FIFA exTReme ekibi tarafından Türkçeleştirildi. FIFA 15 içerisindeki anamenü, açıklamalar, kontroller, gol sevinçleri, istatistikler, yetenek hareketleri, beceri oyunları, modlar gibi daha bir çok alan Türkçeleştirildi.

Reklamlar

Fifa 2015 Nasıl Türkçeleştirilir ?

Türkçe Yamayı indirmek için Tıklayın

Boyut 18 Mb’dır. Yamayı indirdikten sonra kurulum adımlarını takip ederek kolayca kurabilirsiniz.

İndirdiğiniz yamada bulunan F15_SETUP.exe dosyasına çift tıklayın ve kurulum adımlarını takip edin. Kurulum sırasında oyunun kapalı olduğundan emin olun.

Fifa 2015 sorunsuz oynamak için önerilen sistem gereksinimleri:

Tavsiye edilen PC sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows 7, 64bit

İşlemci: Intel i5-2550K 3.4Ghz

RAM: 8GB

Boş disk alanı: 15.0 GB

Ekran kartı: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460

DirectX: 11.0

Türkçe dil desteğinde yaşadığınız sorunları burada belirtebilirsiniz. Türkçe seçeneği kaldırmak için oyun içeriside ayarlar / Dil seçeneğine grerek eski haline geri getirebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*