Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Kişi Etiketleme Nasıl Yapılır
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Kişi Etiketleme Nasıl Yapılır

Facebook Etiketleme Nasıl yapılır ? Arkadaş etiketleme nedir bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Facebook Etiketleme , etiketlediğiniz kişinin zaman tüneline bağlantı göndermeye yarar. Kişiyi etiketlediğiniz gönderi kişinin Zaman Tüneline de eklenebilir.

Örneğin, bir fotoğrafta kimlerin olduğunu göstermek için fotoğrafı veya bir şeyi kiminle yaptığınızı söylemek için bir durum güncellemesini etiketleyebilirsiniz. Durum güncellemenizde bir arkadaşınızı etiketlerseniz, güncellemeyi gören herkes arkadaşınızın adına tıklayarak Zaman Tüneline gidebilir. Ayrıca durum güncellemeniz arkadaşınızın Zaman Tünelinde de gösterilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketleme özelliğinin görünmemesinin sebebi karşı tarafın etiketleme özelliğini kapatması ve gönderinizin zaman tünelinde görünmesine izin vermemiş olmasıdır.

Etiketleme Nasıl Yapılır ?

Durum , fotoğraf veya video gönderilerinizde etiketleme işlemini yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Gönderinize @ (et) işareti ekleyerek , etiketlemek istediğiniz kullanıcıyı seçebilirsiniz. Örnek: @Ozengen

kişi etiketleme

Etiketleme özelliği , bazı durumlarda can sıkıcı olsada gerekli durumlarda kullanıldığı taktirde gayet faydalı bir özelliktir. Kullanıcı etkileşimini arttıran bir durumdur. Günümüzde etiket virüslerindeki artışlardan dolayı zaman tünelinde sınırlayarak kullanmanızı öneririz. ilgili konu için etiketleri engelleme isimli konumuzu inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın