Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Kişi Etiketleme Nasıl Yapılır

Facebook Kişi Etiketleme Nasıl Yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Etiketleme Nasıl yapılır ? Arkadaş etiketleme nedir bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Facebook Etiketleme , etiketlediğiniz kişinin zaman tüneline bağlantı göndermeye yarar. Kişiyi etiketlediğiniz gönderi kişinin Zaman Tüneline de eklenebilir.

Örneğin, bir fotoğrafta kimlerin olduğunu göstermek için fotoğrafı veya bir şeyi kiminle yaptığınızı söylemek için bir durum güncellemesini etiketleyebilirsiniz. Durum güncellemenizde bir arkadaşınızı etiketlerseniz, güncellemeyi gören herkes arkadaşınızın adına tıklayarak Zaman Tüneline gidebilir. Ayrıca durum güncellemeniz arkadaşınızın Zaman Tünelinde de gösterilebilir.

Etiketleme özelliğinin görünmemesinin sebebi karşı tarafın etiketleme özelliğini kapatması ve gönderinizin zaman tünelinde görünmesine izin vermemiş olmasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketleme Nasıl Yapılır ?

Durum , fotoğraf veya video gönderilerinizde etiketleme işlemini yapabilirsiniz.

Gönderinize @ (et) işareti ekleyerek , etiketlemek istediğiniz kullanıcıyı seçebilirsiniz. Örnek: @Ozengen

kişi etiketleme

Etiketleme özelliği , bazı durumlarda can sıkıcı olsada gerekli durumlarda kullanıldığı taktirde gayet faydalı bir özelliktir. Kullanıcı etkileşimini arttıran bir durumdur. Günümüzde etiket virüslerindeki artışlardan dolayı zaman tünelinde sınırlayarak kullanmanızı öneririz. ilgili konu için etiketleri engelleme isimli konumuzu inceleyebilirsiniz.

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatyada doğdu. Bilişim Destek Hizmetlerin'de çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın