Anasayfa / Bilişim / En iyi Türkçe Dosya İndirme Sitesi

En iyi Türkçe Dosya İndirme Sitesi

tamindir

Reklamlar

Günümüzde internet dünyasında birçok dosya indirme siteleri bulunmaktadır. Bugün sizlere Türkiye’de kullanıcılar için en iyi dosya indirme sitesini tanıtacağız.

Dosya indirme sitesinde aradığınız dosya indirme hızı , virüs taraması yapılmış programlar ve kolay kullanımı ile Tamindir tam size göre bir site. 2004 yılından beri faliyetlerini sürdüren site ,yazılım ve donanım haberleri ile mobil, masaüstü ve web platformları için sunduğu yazılımlarla tam 10 yıldır kullanıcılar için çalışmaya devam ediyor.

Reklamlar

Tamindir günümüzde 700 milyon indirme sayısına ulaşan bir dosya indirme sitesidir. Windows ve Mac işletim sistemlerine uyumlu programların tanıtımlarını inceleyerek ve  öğrenerek indirmenin keyfini yaşayın.

CNT İnteraktif bünyesinde bulunan site’de başarılı editör kadrosu ve yönetim ekibi ile indirdiğiniz dosyaları güvenle bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Teknoloji ve yazılım dünyasını Tamindir Blog aracılığıyla takip edebilirsiniz. Dosya indirmek için üye olma mecburiyeti yoktur. Üye olmadan dosyalarınızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Tamindir indirme seçenekleri

hemen indir

Hemen indir ve QR Kod seçeneği ile dosyalarınızı güvenle ve kolaylıkla indirebilirsiniz.

Bir dosya indirme sitesinden fazlasını Tamindir.com da bulabilirsiniz.  Sizlerde öneri ve görüşlerinizi yorum olarak iletebilirsiniz.

GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN: Tamindir.com

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*